Markanızı Egemark ile Koruyun, Egemark Marka Tescil Ofisi

markanızı egemark ile koruyun, egemark ile marka tescili
markanızı egemark ile koruyun, egemark ile marka tescili

Marka Tescili Nedir?

Bir işletme ya da kuruluşun hizmetlerini ve mallarını bir başka kuruluşun hizmet ve mallarından ayıran her türlü işaret markadır. yapılan başvuru ile bu markalara ait hakların belli bir süreliğine bir kişi ya da kuruluşa tahsis edilmesine de marka tescili denir. Sayılar, kişi isimleri, şekiller, sloganlar ve her türlü işaret ve ürün marka tescili konusu olabilir.

Marka tescili için en önemli kriter markaya konu olan işaretin ayırt edici olmasıdır. Yani tescil yapılmak istenen ürün, şekil, sayı, isim veya işaretin daha önce tescil ettirilmiş isim, şekil, sayı ve her türlü işaretten net bir şekilde ayırt edilmesidir.

Bu nedenle marka tescili başvurusu yapılmadan önce güvenilir kaynaklardan, mümkünse güvenilir ve konusunda uzman kuruluşlar aracılığı ile tescil ettirilmek istenen hizmet, isim veya ürünle ilgili daha önce bir tescil olup olmadığının kontrol edilmesidir. Çoğuz zaman müracat öncesinde Türk Patent Enstitüsü’nden kontroller yapılarak müracatlar yapılmaktadır. Ancak Türk Patent Enstitüsü genellikle bütün sonuçları sağlıklı olarak göstermemektedir. Bundan dolayı da yanlış müracatlar ve mağduriyetler yaşanmaktadır. Bu mağduriyetleri yaşamamak için Egemark bünyesindeki uzman kadrodan yararlanabilir ve Egemark tarafından geliştirilen yazılımdan yararlanabilirsiniz. Marka tescil sorgulama linkine tıklayarak markanızın durumunu konusunda en sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Egemark Marka Tescil Ofisi

Egemark marka tescil ofisi yılından bu yana sanayi, işletme, kişi ve kuruluşlara marka tescili konusunda vekillik ve danışmanlık hizmeti vermekte, marka tescili süresince karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm üretmektedir. Egemark bünyesinde bulunan birikimli ve uman marka vekilleri aracılığı ile TPE (Türk Patent Enstitüsü) nezrinde markan ve ürün patentleriniz konusunda gerekli işlemlerin yapılması, marka haklarının korunması, tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesi, tescil başvurusu öncesinde gerekli çalışmaların ve marka tescil sorgulama işlemlerinin yapılması ve sürecin takibi daha sorunsuz ve amaca uygun bir şekilde yapılmaktadır. Aynı zamadan www.egemark.net web sitesi üzerinden de daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

marka tescil ofisi
marka tescil ofisi

İlkeli, dürüst ve güvene dayalı hizmet vermeyi ilke edinen Egemark marka konusunda uzmanlaşmış ve sadece marka konusuna yoğunlaşmıştır. Gerçekleştirdiği başarılı ve müşteri odaklı çalışmalar ile her gün müşteri portföyü genişlemektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında hizmet verebilme kabiliyetine sahip olan Egemar, Türkiyedeki müşterilerinin yurtdışı marka tescil işlemlerini yapmakta, aynı zamanda yurt dışındaki müvekkillerinin Türkiyedeki marka tescil işlemleri gerçekleştirmektedir.

Egemarkın almış olduğu TS13340 Yeterlilik Belgesi ve ISO9001 Kalite Belgesi ile verdiği hizmetlerin kalitesini ve yeterliliğini kanıtlamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir