SEO Uzmanı ve Eğitmeni Mümin Deniz

seo eğitimi
seo eğitimi

Sitemizin SEO danışmanlığı www.seoegitimi.com.tr tarafından yapılmaktadır. Yaklaşık  18 ay önce kurulan saglikloji.com sitemiz ile ilgili, kurulumundan sonra bir süre farklı kuruluşlar ve SEO danışmanları ile birçok çalışma yapılmıştır. Bu çalışmalardan tatmin olmamamız ve istenilen sonuçları alamamamız bizi birçok kez danışman değişikliğine ve danışmanlık firması değişikliğine itmiştir. Kuruluşumuzdan sonraki 6 aylık süreç sık sık yeni danışman ve SEO uzmanı arayışı ile devam etmiştir. Bu arayışlarımız esnasında SEO uzmanı Mümin Deniz ile tanıştık ve sitemizin arama motorları optimizasyonu danışmanlığını www.seoegitimi.com.tr üstlendi.

İlk 6 aylık süreçte arama motoru optimizasyonları konusunda edindiğimiz tatsız tecrübe bizi oldukça zorladı ve Mümin Deniz ile çalışmak konusunda da aklımızda birçok soru işareti vardı. Kendisini araştırdığımızda SEO konusunda uzun yıllar İzmir’deki birçok köklü, kurumsal firmayla çalıştığını, bireysel ve kurumsal SEO Eğitimi verdiğini ve 2014 yılında muazzam bir katılımla İzmir’in ilk ücretsiz SEO Konferansını gerçekleştirdiğini öğrendik. Birçok farklı platformda hem verdiği danışmanlık hizmetleri, hem de verdiği eğitimler ile ilgili hizmet ve İzmir SEO Eğitimi alan kişilerin olumlu paylaşımlarını gördük. Mümin Deniz’in SEO konusundaki tecrübeleri aklımızdaki acabaları biraz gidermişti.

Daha önce de bahsettimiz gibi bu alandaki kötü tecrübemiz bizlerde büyük soru işaretleri oluşturmuştu ve artık bütün firmalara şüpheyle yaklaşıyorduk. Mümin Deniz ile ilgili arama motorları optimizasyonu konusunda birçok olumlu yorumla karşılaşınca kendisiyle çalışmaya karar verdik. Bu kararı verdiğimizde sitemiz için o ana kadar attığımız en doğru adımları attığımızı sonradan fark ettik.

seo uzmanı ve eğitmeni mümin deniz
seo uzmanı ve eğitmeni mümin deniz

Mümin Deniz ile çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren son derece ilgiliydi. İlk iş olarak sitemizin alt yapısının SEO uyumlu olup olmadığının kontrollerini yaparak başladı. SEO çalışmalarının sitenin kurulum aşamasından itibaren yapılması gerektiğini kendisi ile birlikte öğrendik. Sitemizde birçok eksik vardı. Daha önce birkaç ayrı danışman ve firma ile çalışmamıza rağmen kimse bize bu durumdan bahsetmemişti. Mümin bey sitemizle ilgili kapsamlı analizler sundu bize. Bu sunumda eksik ve hatalı olan kısımları açık bir şekilde gördük. Öncelikle site alt yapısındaki eksikler giderildi. Ayrıca her istediğimizde kendisine ulaşabiliyorduk, sorularımıza net cevaplar alabiliyorduk.

SEO Eğitimi İzmir

Sitenin alt yapı eksikleri giderildikten sonra bizlere yazıların nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgiler verdi. Bizleri içerik üretimi konusunda, SEO uyumlu içerik konusunda müthiş bilgilendirdi. Hiçbir SEO eğitimi bizler için bu kadar faydalı olamazdı. Daha önceki yazılarımızın hiçbirinin SEO uyumlu olmadığını farkettik. Üretilen içeriğin yanı sıra site içi optimizasyonlar ve linklemelerle ilgili de yapmamız ve yapmamamız gerekenleri bize öğretti.

seo eğitimi izmir
seo eğitimi izmir

İçerik üretimi ve site içi optimizasyonlar konusunda da eksiklerimizi giderdikten sonra bizlere kapsamlı rakip ve anahtar kelime analizleri sundu. Birlikte hangi anahtar kelimelerle arama motorlarında üst sıralarda çıkmamız gerektiği konusunda çalışmalar yaptık. Bu anahtar kelimeler için sunduğu rakip analizleri de son derece etkileyiciydi. Rakip analizleri neticesinde anahtar kelime zorluk derecelerine ve bizim için önem önceliğine göre çalışmalarımız şekillenmeye başladı.

Sonrasında da SEO danışmanı Mümin Deniz site dışı SEO çalışmalarımızı yürüttü. Tabi bu arada içerikle ilgili ve site içi optimizasyonlarla ilgili eksiklerimize yönelik çalışmalar da devam etti. Kendisiyle çalışmaya başladıktan birkaç ay sonra sitemizin geldiği nokta oldukça iyiydi. Özellikle ilk 6 ayda hiçbir ilerleme kaydedemeyen bir site için çok çok iyiydi. Çalışmalarımıza devam ettik. Sitemiz ilk yılını tamamladığında, yani www.seoegitimi.com.tr ile çalışmaya başladıktan 6 ay sonra ise sitemiz oldukça yoğun bir trafik almaya başladı. Bundan 6 ay sonra, yani şu anda ise sitemizin aldığı trafiğe bizler bile inanamıyoruz. Sitemiz her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Mümin Deniz gibi bir SEO danışmanı ile tanışmak bizim için büyük bir şanstı. Temennimiz bütün sitelerin kendisi gibi bir SEO uzmanı ile çalıması.

Verdiği SEO danışmanlığı hizmeti ile sitemize olan katkılarından dolayı kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir