Props Ağız ve Diş Bakım Macunu

İçeriğinde yer alan Ozon, Zerdeçal, Propolis ve Aloe Vera ile komple ağız ve diş bakımı sağlar.

– Ağız Kokusunun Azalmasına
– Diş Eti Kanamasının Engellenmesine
– Diş Taşı Temizliğine
– Kalıcı Sarılıkların Azalmasına Yardımcı Olur.

Ağız Kokusu, Diş Eti Kanaması, Diş Taşı Temizliği, Kalıcı Sarılıkta Azalma gibi tam anlamıyla ağız bakımı seti formatında bir ürün.İlave olarak 0001 mg bile SLS, SLES, PARABEN, FİLORUR içermez. Ayrıca ambalajı özeldir koku yapmaz bakteri üretmez plastik yada alüminyum değildir…

Props Ağız ve Diş Bakım Macunu Ne işe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Uzmanlar ağız ve diş sağlığının diğer hijyenler kadar önemli olduğunu ve çok dikkat etmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü ağız sağlığımız bozulduğu zaman eklemlerimiz, böbreğimiz, kalp damar yollarımız ve hatta kanser hücrelerimiz zarar görebiliyor. Biz bu konuda çok şanslıyız. Çünkü tüm dünyada kabul görmüş binlerce makalesi olan 4 hammaddeden (Ozon, Zerdeçal, Propolis, Aloevera) bahsediyor. Gerçek bir ağız temizliği için. Bunlardan ilki OZON.

Ozon dünyada bilinen en doğal dezenfektan, kendi doğasında bulunan doğal biyosit sayesinde zararlı tüm organizmaları yok ediyor. İltihap virüs parazit gibi. Yapılarını bozma özelliğine sahip. Bu ağız sağlığı açısından çok önemli.

Bir diğer hammadde Zerdeçal, diş beyazlığı , ağız kokusunu giderme ve mikrop öldürme özelliği sayesinde çok önemli bir hammaddedir.

Propolis, diş eti ve ağız içi iltihaplarının iyileşmesinde çok önemli bir hammaddedir.

Aloevera, diş taşlarının oluşmasında, diş tartarlarının yok olmasında ve sematik denen ağız yaralarında son derece etkili bir hammaddedir.

İşte bu 4 hammadde bir araya geldiği zaman; diş etlerimiz zarar görmüyor, dişlerimiz zarar görmüyor, diş eti çekilmesi, diş eti kanamaları, dişlerimiz çürümüyor ve iltihaplanmıyor ve iltihabın tüm bedeni sarması gibi bir risk ortadan kalkıyor. Daha keyifli gülüyorsunuz. Çünkü sağlık ağızda başlıyor.

Diğer Yazı  Soğan Kürünün Faydaları

Diş macununun ambalajları bakteri üretmiyor. ve içeriğinde de sls, sles, florür ve paraben gibi beyin fonksiyonlarını tamamen altüst eden korkunç kimyasalların olmamasına dikkat etmek gerekiyor.

Props Diş macunu kullananların Yorumları

  • tadı ilk kullanınca garip oluyor ama sonra alışıyorsunuz ,severek kullanıyorum.
  • Diş eti çekilmem ve kanamalar vardı çok kısa sürede çözüme kavuştu yaşasın PROPS
  • DİŞ KONUSUNDA BENİM GİBİ HASTALIK DERECESİNDE TAKINTILIYSANIZ BÜYÜK BİR ZEVKLE ÖNERİRİM ÇOK BAŞARILI. ÜSTELİK KİMYASALSIZ.
  • müşteri üyeyim ve gerçekten bu kadar başarılı bir ürünü tebrik ediyorum. dişlerimle ilgili tüm hassasiyet ve çirkin görünen sarılıklarım gitti.

Last Updated on 5 Mayıs 2022 by Saglikloji

Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir