Zayıflama Çayı Tarifleri 5 li

saraçoğlu zayıflama çayı tarifi
saraçoğlu zayıflama çayı tarifi

Zayıflama Çayı Tarifleri

Zayıflama çayı tarifi, zayıflama çayı tarifleri hakkında pek çok çay seçeneği bulunmaktadır. Bu zayıflama çayı tarifleri içinde kendinize uygun, size en iyi gelen, en içimi rahat çayı hazırlayıp içmenizi öneriyoruz. Zayıflama çayı listesi olarak aşağıda pek çok bitki çayını, hazırlanışını bulacaksınız. Zayıflama çayı tarifleri, yapılışı ve kullanımını sizler için araştırdık. Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama çayları, Ahmet Maranki zayıflatan şifalı bitkileri, saraçoğlu zayıflama çayını da yazımıza aldık.

Zayıflama Çayı Listesi

Zayıflama çayı listesinde oldukça çok sayıda bitkiden yapılmış çay bulunmakta. Bunun yanında bazı bitkileri de direkt çay olarak değil, suyunu içerek kullanmanızda mümkün. Bu bitkileri ve bitki kürlerini, karışımları da aşağıda görebilirsiniz.

Zayıflatan bitki çayları

Ahmet Maranki zayıflama çayı listesinde pek çok bitki bulunmakta. Ahmet maranki zayıflama çaylarının başlıcaları; maydanoz çayı, limon çayı, karışık bitki çayı, aslanpençesi çayı, yulaf çayı, şahtere otu çayı, funda suyu çayı, ıhlamur çayı başlıca zayıflatan bitki çayları arasında sayılabilir.

Ahmet maranki zayıflama çayı tarifleri

Maydanoz çayı nasıl hazırlanır?

Maydanoz çayı tarifi için; 4 bardak suyun içine bir avuç kadar ince kıyılmış maydanoz ekleyip, yaklaşık 20 dk. kadar kısık ateşte kaynatıyoruz. Bu hazırladığımız maydanoz çayı tarifini gün içinde aralıklarla içip tüketiyoruz.

Limon portakal çayı tarifi nasıl hazırlanır?

Yarım litre suyun içine, bir portakalı, 3 adet limonu doğruyoruz. Sonra kaynatıyoruz. Bunun içine bir yemek kaşığı bal ekliyoruz. Bu şekilde yaklaşık 3-4 dk. kadar kısık ateşte yine kaynatıyoruz. Bu karışımdan günde 3-4 bardak kadar içiyoruz.

Diğer Yazı  Goji Berry Zayıflama Faydaları Kurt Üzümü Nedir

Zayıflatan karışık bitki çayı nasıl hazırlanır?

1 litre suya; 30 gr. arpa, 30 gram kadar ayrık kökü, 30 gram kadar mısır püskülü ilave ediyoruz. Sonra on dk. kadar orta ateşte kaynatıyoruz. Soğutup, süzüyoruz. Günde 3-4 bardak kadar gün içinde içiyoruz aralıklı olarak.

Aslan pençesi çayı nasıl hazırlanır?

Bir bardak kaynar suyun içine 10 gr. kadar parçalanmış aslanpençesi bitkisi ekliyoruz. on dakika kadar bekletip, günde 3 bardak gün içinde aralıklı olarak içiyoruz.

Şahtere otu çayı nasıl hazırlanır?

Bir bardak kaynar suyun içine 8 gram kadar şahtere otu koyuyoruz. Sonra on dk. kadar demliyoruz. Süzüp, günde aralıklı olarak 3 bardak içiyoruz.

Zayıflatan bitki karışımı çayı tarifi

200 gr. kadar rezene bitkisi ve 200 gr. kadar kimyon ve 200 gr. kadarmelek otu kökütoz haline getiriliyor, sonra bu karışımla demlenmiş ( 1 yemek kaşığı günlük) çay, günde bir kez içilir.

Yulaf Çayı nasıl hazırlanır?

1 su bardağı kadar suyun içine; 10 gr. kadar yulaf konulur, on dk.kadar kaynatılır ve gün içinde 2-3 bardak hazırlanıp bu şekilde içilir.

Zayıflatan karışık bitki çayı nasıl hazırlanır?

1 litre kadar suyun içine, 30 gr. kadar arpa, 30 gr. kadar mısır püskülü, 30 gr. ayrık otu kökü konulur. Bu şekilde on dakika orta ateşte kaynatılır. Soğutulur ve süzülür. İsterseniz bir kaşık balla tatlandırabilirsiniz. Sonra bu çayı gün içinde aralıklarla tüketebilirsiniz. İsterseniz bu karışıma 10-20 gr. kadar kiraz sapı da ekleyebilirsiniz. Limon sıkılabilir rahat tüketebilmek için.

Zayıflatan ıhlamur çayı nasıl hazırlanır?

1 bardak kaynar suya, 2-3 gr. kadar ıhlamur eklenip, on dk. kadar demlenir, günde bu şekilde bir bardak içilir, limon da eklenir demlendikten sonra istenirse.

Diğer Yazı  Kilo vermek için metabolizmayı hızlandıran yiyecekler

Zayıflatan Funda suyu çayı nasıl hazırlanır?

1 su bardağı kadar kaynar suya, 1 kaşık funda ilave edilir ve on dk. kadar bekletildikten sonra günde aralıklı olarak üç bardak bu şekilde içilir.

Saraçoğlu zayıflama çayı

İbrahim Saraçoğlu yağ yakıcı çay tarifi, saraçoğlu zayıflama çayı tarifi için gereken bitkiler

 • 4 çay kaşığı mate yaprağı
 • 4 çay kaşığı yeşil çay
 • 2 çay kaşığı ısırgan yaprağı
 • 2 çay kaşığı kekik

Saraçoğlu zayıflama çayı hazırlanışı

Yukarıdaki tüm malzemeleri bir litre kaynamış suyun içine aktarıyoruz. On dk.kadar demlenmesini bekliyoruz. Sonrasında bu çayı gün içinde 3-4 bardak kadar içip tüketiyoruz. Saraçoğlu yağ yakıcı çay tarifi bu kadar kolay ve etkilidir.

Ödem giderici çay tarifi

Eğer ödem giderici çay tarifi arıyorsanız; yukarıdaki yağ yakıcı çay tarifi içine; biraz mısır püskülü, kiraz sapı ve rezene ekleyip, demlerseniz yağ yakıcı saraçoğlu zayıflama çayına ödem giderici özelliği kazandırmış olursunuz.

zayıflatan lahana turşusu suyu

Lahana suyunun zayıflatıcı etkisi çok kuvvetlidir. Doğal yapılmış lahana turşusu suyundan her gün 1-2 su bardağı kadar tüketmek zayıflamayı sağlar.

Ayrıca sadece turşusu değil, lahana suyu kürü de zayıflamada çok etkilidir. Pek çok kadın lahana suyu kürü ile zayıfladığını söylemektedir. Lahana suyu kürünün metabolizmayı hızlandırıcı etkisi çok güçlüdür.

 

lahana suyu kürü
lahana suyu kürü

 

Last Updated on 2 Ocak 2018 by Saglikloji

Join the Conversation

1 Comment

 1. says: goji berry

  piyasada zayıflama adına gojy berry adında bir ürün çıktı fakat bu ürünler arasında gerçekten orjinal ürün satan biyer bulmak çok zor bu noktada sizlere Goji berry ayhan ercan orjinal ürünleri tavsiye ederim.
  çünkü ayhan ercan ürünleri analiz raporları mevcuttur. Ayhan ercan marka olduğu için orjinal ürün satmak zorundadır bu yüzden sizlere tavsiyemiz ayhan ercan’ın ürünlerini
  goji berry denerken tavsiye ederim. çoğu kükürt oranı yüksek gümrükten geçemeyen ürünler olabilir bu yüzden sertifikalı yerlerden satın alın

  geçenlerde googleden girdiğimde ayhan ercanın ürünleri ve normal ürünleri satan biyer keşfettim sizinle paylaşayım. naturpystore.com adresinde
  LTd.Şti olan bir firma ee limited şirketi kolay kolay hile yapamaz düşüncesi ile güvendim ve sipariş verdim şu anda düzenli olarak goji berry kullanıyorum
  ben 1 kg lık sipariş ettim 99 tl ye almıştım 1-2 aydır kullanıyorum 1 kg civarında bir kilo verdim sonra spora başladım yanında diyet ile 2 kg daha verdim 2nci ayda
  beslenmenize dikkat edin kötü yağlar kolestrol vs hepsini unutun goji berry vucuttaki tüm kötü yağları yok etmesi için güçlü bir antioksidandır.
  kullanıp denemenizi tavsiye ederim faydasını görüceksiniz tabi bunun yanında çayı vs de var kullanabilirsiniz

  benden bu kadar gerisi test edip kendiniz görmeye kalmış

Leave a comment
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir