Ender Saraç Zayıflama Diyeti

ender saraç zayıflama diyeti
ender saraç zayıflama diyeti

Ender Saraç Zayıflama Diyeti

Ayurveda ve beslenme uzmanı Dr. Ender SARAÇ zayıflama diyeti le istediğiniz kiloları çok kısa sürelerde vermeniz mümkün.

Herhangi bir ürün kullanmadan tamamen doğal yöntemlerle, sağılıklı beslenerek incelmeniz mümkün.

Ender Saraç zayıflama diyeti ile aç kalmadan vücudun gereksinimi olan vitaminlerden uzak kalmadan zayıflayabilirsiniz.

Bu diyet ile5 günde yaklaşık 1 beden incelebileceksiniz.

Diyet devam edilmesi durumunda ilerleyen günlerde diyetin devamını sağlayarak, daha etkili sonuçlarda almanız mümkün. Aşağıda size özel zayıflama diyeti listesini ve nasıl uygulayacağınızı bulabilirsiniz.

5 günde 1 beden incelten diyet listesi

SABAH

Sabah kahvaltı etmeden önce aç karnına, 1 fincan sıcak yasemin çayını yudum yudum için.

KAHVALTIDA

Kahvaltıda üzerine limon sıkılmış maydanozları -yaklaşık çeyrek demet- tüketmekle başlayalım. Sonra bir kibrit kutusu kadar, beyaz peynir ve bir adet taze yeşil elmayı yiyerek devam edelim.

Öğle yemeği arasına kadar ise, 2 fincan kadar sıcak yasemin çayını yavaş yavaş tüketin. Yine ara öğünde buna ek olarak iki adet, kabuklu salatalık da yiyebilirsiniz.

ÖĞLE YEMEĞİNDE

Diyetimizde, öğle yemeği gelince ince dilimli bir çavdar ekmeği ile yapılmış tost tüketebilirsiniz. Ancak kullandığınız kaşar peyniri yarım yağlı olmalı. Tostun yanında mutlaka, roka, tere ve maydanoz kullanılmış üzerine limon sıkılmış salata tüketebilirsiniz.

Akşam yemeği zamanı gelene kadar, ara öğün olarak, bir kase yağsız yoğurt tüketiyorsunuz. Yoğurdun içine doğradığınız yeşil elmaları doğrayın mutlaka. Ayrıca yine yoğurdun içine üç adet ceviz içi ve bolca tarçın ekliyorsunuz. Bu şekilde ara öğünü de halletmiş oluyoruz.

AKŞAM YEMEĞİNDE

Akşam yemeğinde diyet programımıza, bol limon sıkılmış, evde kendinizin hazırladığı bir kısır alıyoruz. Yaklaşık 4-5 kaşık kısır tüketip, kısırın yanında üç adet küçük boy kabak da tüketebilirsiniz.

Akşam yemeğinden sonra gece yatana kadar, tekrar iki fincan sıcak yasemin çayını yudum yudum tüketiyorsunuz. Yasemin çayının yanında 3 adet kuru kayısı tüketiyorsunuz.

Bu diyeti uygularken, spor ve harekete önem vermeyi unutmayın. Hareketli olmaya dikkat edin, hızlı yürüyüş, dans gibi etkinliklerle metabolizmanızı hızlandırmaya çalışın. Hafif ter atacağınız yürüyüşler, koşu gibi fiziksel egzersizler diyetinize yardımcı olacaktır.

Ender Saraç zayıflama diyeti programında, sabah ve akşam mutlaka yasemin çayınızı tüketmeniz gerekiyor.

 

Last Updated on 15 Eylül 2016 by Saglikloji

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir