Zayıflama Çayı Tarifi 9 Bitki

9 bitki zayıflama çayı tarifi ender saraç
9 bitki zayıflama çayı tarifi ender saraç

Zayıflama Bitki Çayları

Zayıflamanıza büyük ölçüde katkısı olan, kilo kontrolü sağlayarak size daha faydalı bir yaşam alanı sunan, metabolizmanızı hızlandırıp, vücudunuzu toksinlerden arından bu çaylar sizlerin daha kaliteli bir canlılık sürmesini temel almaktadır. Sadece zayıflama çayı tarifi ile kişinin kilo kaybetmesi olağan bir durum değildir. Bunun yanında düzenli egzersizler, beslenme programı gibi ekstra şeylerin yapılması gerekmektedir.

Günümüzde yanlış bilinen durumların arasında; zayıflama çaylarının tek başına yağ yakıcı etkisi olduğudur. Bunun yanında sadece çay içerek günde 3-4 kilo vermenizi sağlamasıdır. Bu tip yanlışlar insanın kafasını karıştırıp markaların adını kirletmeye dahi gidebilmektedir.

Kilo problemi olan insan öncelikle zayıflamak istediklerine karar vermelidir. Bu sayede ilk adımı atmış olacaklardır. Kişi beyninde bunu net bir karara başladıktan sonra faaliyete geçmelidir. Kilolu insanların bu adımı atlattıktan sonra yapacakları diğer bir işlemde bir spor salonuna ya da evlerinde spor salonunu aratmayacak bir ortama ihtiyaçları vardır. Bizim bu konu ile önerimizi spor salonuna gitmeleri gerçeğidir. Doktor kontrolünde ve uzman antrenörlerle hazırlanan programlarda bireyin isteklerini göz önüne alıp, sağlık durumu da içerisine katılarak uygun bir program hazırlanmalıdır.

İkinci aşamanın ardından gerisi kendi istekleri ve arzusuna kalmaktadır. Yapılan araştırmalara göre hem spor yapıp hem de zayıflama çayları kullanan insanlar sadece zayıflama çayları kullanan insanlara oranla çok daha fazla yağ yakımı gerçekleştirmektedir. Bitkisel zayıflama çayları sizin destekçiniz olmalıdır. Kendinizi körü körüne piyasadaki ilaçlara inandırmak yerine uygun koşulları hazırlayıp ekstradan bünyenizi rahatlatacak çayları kullanmanız sizin daha çok yararınıza olacaktır. İster kendi çayınızı kendiniz hazırlayın isterseniz de sipariş vererek bu işlemi tamamlayın. Her türlü sağlık bakanlığı tarafından onaylı bir sisteme dahil olup kendinizi düzenli ilaç kullanıyormuşçasına güvende hissedin.

Zayıflama Çayı Tarifi

Vücudunuzu düzene sokmak için gittiğiniz spor salonlarının, beslenme programlarının yanında zayıflama çayları tüketerek çok daha hızlı yağ yakımı gerçekleştirebilirsiniz. Kilo vermenizi kolaylaştıracak, kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bu tarifleri evinizde hazırlayabilirsiniz. Zayıflama çayı tarifi ile sizlerde hayal ettiğiniz vücut ölçülerine sahip olabilirsiniz. 

Zayıflama Çayı Malzemeleri

Bir su bardağı kadar demlenmiş yeşil çay, birkaç tane taze nane, bir kabuk tarçın, İki tane limon, 750 ml kadar su.

Zayıflama Çayı Hazırlanışı

Öncelikle bir su bardağı kadar demlenmiş yeşil çayı sürahi içerisine döküyoruz. Hemen arkasına nane yaprağı, tarçın, limon ve suyu ilave edip karıştırmaya başlıyoruz. Bir müddet dinlendirdikten sonra dilediğiniz şekilde tüketebilirsiniz.

Bir diğer zayıflama çayı tarifimizde;

Zayıflama Çayı için Malzemeler

100 gram mate, 100 gram kadar biberiye, 100 gram funda, 100 gram kadar yeşil çay, 100 gram kekik, 100 gram kadar limon

Zayıflama Çayı Yapımı

Öncelikle bir litre kadar kaynamış suya iki tatlı kaşığı yeşil çayı ilave ediyoruz. Hemen arkasına biberiye, mate, funda ve kekiği ekliyoruz. Karışım dahilinde bir dilim limonu da ilave edip sekiz dakika boyunca karıştırıyoruz. Demleme işleminin ardından karışımımızı bardağa almak için süzgeçten geçiriyoruz. Bu zayıflama çayının bir litre halini süzüyoruz. Yemeklerden önce aç karnına eşit miktarda tüketiyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken konu ise çayın her gün tekrardan demlenmesidir. Bu sayede içerisinde ki bileşenlere zarar gelemeyip, taze bir halde tüketmiş oluyoruz. (Zayıflatan forx5 çayı için tıklayın.)

Ender Saraç Zayıflama Çayı

Aynanın karşısından dururken vücudunuza baktığınızda kendinizi fit ve güzel görmek isteyenler, dolaplarında bulunan en sevdikleri kıyafetlerin içerisine girmek isteyen hanımlar ve kiloları ile başı dertte olup canı sıkılan insanlar için Ender Saraç zayıflama çayı tarifleri ile sizlerde hayalini kurduğunuz ölçülere sahip olabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise zayıflama çaylarının yağ yakımı adına tek başına işe yaramadığıdır. Zayıflama çayları ana etken değildir. Ana etken olarak sayabileceğimiz iki durum söz konusudur; Bunlardan ilki spor diğeri de buna uyumlu olarak düzenli beslenme programıdır. Bu iki etkeni bir araya getirerek yapılan durumların dahilinde zayıflamanız büyük ölçüde gerçekleşir. Bide bunların yanında yardımcı etken olarak algılayabileceğiniz zayıflama çaylarının kullanımı ile istediğiniz ölçülere çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Yaz aylarında fit bir vücuda sahip olmak, günlük hayatınızda daha kaliteli bir yaşam içerisinde bulunmak, aynadaki görünümünüzden memnun olmak ve sevdiğiniz kıyafetlerin içerisine rahatlıkla girmek için sizlerde Ender Saraç zayıflama çayı tarifini uygulamalısınız.

Doğal Zayıflama Çayı Tarifi Malzemeleri;

Bir parça zencefil, bir su bardağı kadar su, İki tane sarımsak, bir kaşık limon suyu, yarım çay kaşığı kadar bal.

Hazırlanışı;

Öncelikleri zencefilleri su içerisine koyup kaynatıyoruz, üzerine ezilmiş bir halde bulunan sarımsakları ekliyoruz. Yaklaşık olara 5 dakika bir demlenme süresi ardından limon suyu ve balı bu karışıma ilave ediyoruz. İsteğe göre ılık ve ya sıcak tüketebileceğiniz bu çayı gün içerisinde iki bardak olarak belirliyoruz. Yemek öğünlerinin arasında bulunan arar öğün adı altında içilmesi önerilmektedir. Bu zayıflama çayının ilk kuralı yağ yakma işlemidir. Düzenli olarak tüketilmesinin ardından geçerli sonuçlar ortaya koyulacaktır.

Beşi bir yerde zayıflama çayı tarifi

İçerisinde bulunan birbirinden farklı bitkileri barındıran bu çay bir çok insanın derdine çare olmuştur. Sporlar yorulan vücudu yerin getirmek amacıylada kullanılması mümkün olan bu çayın, düzenli aralıklar ile tüketilmesinin ardından başarılı sonuçlar elde edilecektir. İçerisinde bulunan kekik, yeşil çay, biberiye, funda, tarçın ve ya bal kullanılarak elde edilen bu çay fit bir vücuda kavuşmak isteyen bireylerin başvuracağı tarifler arasındadır.

5 bitki 9 bitkisel zayıflama çayı tarifi
5 bitki 9 bitkisel zayıflama çayı tarifi

Mate Çayı; Çevrenizde bulunan aktarlardan temin edebileceğiniz malzemeler ile evinizde harikalar yaratabileceğiniz bu çay tarifi ile vücudunuzu toksinlerden arındırıp daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Öncelikle bir fincan hazırlamak için bir 2-3 yaprak mate yaprağını fincana koyup üzerine su ilave ediniz. Üç dakikalık bir demleme işleminin ardında bir iki damla limon suyu ekleyerek karışım hazır olmasını sağlayınız. Mate çayı içerisinde bulunan bileşenler ile bireyin ilk tükettiği anda bir baş dönmesi yol açabilir. Bu baş dönmesi vücudun çaya verdiği bir tepki olarak algılanabilir. Zamanla bünyenin alışması dahilinde daha sağlıklı sonuçlar oluşturulacaktır. Gün içerisinde 2 defa tüketim önerilmektedir.

Safran Çayı; Bir diğer sihirli dokunuşumuzda safran çayıdır. Safran içerisinde bulunan mucizelikler ile 12 bitkinin birleşmesi sonucu oluşmaktadır. Normal şartlarda evde yapımı önerilmeyen bu çayın poşet halinde alınmasının daha yararlı olduğuna inanılmaktadır. Günde üç fincan içilmesi önerilen miktar aralığındadır.

9 Bitki Zayıflama Çayı Tarifi

Son dönemlerin en popüler çayları arasında bulunan bu çay tarifi ile şimdiye kadar bir çok insan zayıflamış ve kaliteli bir yaşam elde etmiştir. Televizyon programlarında bu çayı piyasa süren ve kullanan insanların anlattıkları hikayeler ile kulaklarda dolgu yaratan dokuz bitkili zayıflama çayı tarifi ile sizlerde hayal ettiğiniz ölçülere ulaşabilirsiniz.

9 Bitki Zayıflama Çayı Malzemeleri

Mate çayı, beyaz bilye kekik, çoban çökerten, bir miktar orijinal barut ağacı kabuğu, yeşil çay, sinirli ot, biraz biberiye, funda, cinnema

9 Bitki Zayıflama Çayı Yapımı

Yapım olarak bir hayli kolay olan Dokuz bitkili zayıflama çayını hazırlamak için öncelik barut ağacı kabuğunu küçük parçalara ayırıyoruz ve ufak bir tutak kaba alıyoruz. İçerisine hepsinden birer parça kap içerisine ekliyoruz ve tek içimlik olmak üzere kaynamış suyu üzerine ilave ediyoruz. Bir müddet demlendikten sonra tüketime hazır hale gelmektedir. Şimdiden Afiyet Olsun.

Last Updated on 2 Ocak 2018 by Saglikloji

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir