Ender Saraç Zayıflama Yöntemleri

ender saraç zayıflama yöntemleri
ender saraç zayıflama yöntemleri

Ender Saraç Evde Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Zayıflamak istiyorsunuz, bitkisel zayıflama yöntemlerini merak ediyorsunuz, zayıflama çayı tarifi arıyorsunuz, ancak kullanışlı denenmiş bir yöntem istiyorsunuz…

Ender Saraç zayıflama yöntemleri ile zayıflayan pek çok kişiden biri de siz olabilirsiniz. Dr. Ender Saraç konuk olduğu KO-MEK sergi açılışında zayıflama yöntemleri konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. Sizler için bu söyleşinin satır başlarını derledik. İşte ender saraç zayıflama yöntemleri, ender saraç zayıflama çayı, bitkisel zayıflama yöntemleri…

Ender Saraç Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Kilo kontrolü mutlaka gerekli. Bel kalınlığınızın fazla olması vücudunuz, sağlığınız için tehlike arz etmektedir. Şeker ve kalp rahatsızlıklarına yakalanma riskiniz artar.

Yoğun bir katılımcı kitlesine hitap eden Dr. Ender Saraç; beyaz ekmek, beyaz undan, şekerden, mısır şurubundan uzak durulması gerektiğini belirtmiştir. Ayrıca tam buğday unu gibi emilimi yavaş olan karbonhidrat ağırlıklı gıdaları tüketmemiz gerektiğini vurgulamıştır. Protein tüketimine ağırlık verilmesi gerektiğini belirten Dr. Ender Saraç, kepekli ekmek sağlıklı diye düşünmeyin, köyde yediğimiz ekmekleri tüketelim tavsiyesinde bulunmuştur.

Sabahları aç karnına bir bardak suyun içine bal ekleyin, içine 10 damla kadar limon damlatın ve bunu her gün uygulayarak için. Ya da iki adet güzel kuru kayısı yiyin ve yine iki adet ceviz yiyerek kan şekerinizi bu şekilde yükseltin.

 Ender Saraç Detoks Çorbası Tarifi

Dr. Ender Saraç detoks çorbası tarifi, vücuttaki şişliklerin, ödemin azaltılması için güzel bir detoks içeceği tarifi. Ender saraç detoks çorbası tarifi; bakla ve enginardan oluşup yapılması ve tüketilmesi kolay bir detoks içeceği.

Ender Saraç Detoks Çorbası Tarifi için; İki litre kadar suyun içinde enginarın göbeğini, çanak yaprağını ve enginarın saplarıyla birlikte; bir buçuk su bardağı hindi bağı, bir çimdik zerdeçalı, baklayla birlikte kaynatın. Sonra güzelce bunu robottan geçirerek çorba haline getirin. İsterseniz soğan veya sarımsak da eklenebilir. Bu çorbayı yedikten sonra gün içinde başka yiyecek tüketmeyin, su için sadece. İsterseniz maydanoz da ekleyebilirsiniz, sindirim sorunlarına birebir gelir. İşte size harika bir ödem alıcı detoks çorbası. “

 

Bitkisel zayıflama yöntemleri ile zayıflamak isteyenler, vücudunda birikmiş toksinlerden arınmak, metabolizmasını hızlandırmak isteyenler için ender saraç zayıflama yöntemleri ile bunları başarmak daha kolay. Ender saraç detoks çorbası tarifi ile bir kaç günde vücudunuzda birikmiş olan tüm toksinleri sindirim, terleme yoluyla atmanız mümkün hale gelecektir. Bu arada gün içinde su içmeyi de asla ihmal etmiyoruz tabiki…

Ender Saraç, birazdan vereceğim zayıflama çayı tarifi, mutlaka bizin anadolu toprağının, taşköprü sarımsağıyla yapılmalı diyerek yağları eritecek bir zayıflama içeceği tarifi vermiştir. Ender saraç zayıflama çayı nasıl hazırlanır, zayıflama çayı tarifi aşağıda yer alıyor.

Ender Saraç Zayıflama Çayı

Büyükçe bir limonata bardağı su ile birlikte, bir çimdik toz zencefili yaklaşık 6-7 dk. kadar kaynatın. Ocağı kapatıp, soyulmuş sarımsakları elinizle patlatarak hafifçe ezerek yani, suyun içine atın. 5 dakika beklettikten sonra iki- üç çay kaşığı kadar limon suyunu ekleyin. (bir çay kaşığı kadar bal konulabilir istenirse) Bu karışımı günde iki kez için. Bu limonlu, zencefilli, sarımsaklı ender saraç zayıflama çayı, yağları eritmenin yanı sıra, kanı sulandırır, kolestrolü düşürür.

Ayrıca Dr. Ender Saraç yağ tüketiminde zeytinyağı tüketilmesi tavsiyesinde bulunmuştur. Damarları tıkamayan, en kaliteli yağ zeytinyağıdır. Tereyağını da kullanmamız gerektiğini vurgulayan doktor, tereyağını eritin, ama yakmayın, sonra üzerindeki beyaz köpükleri alın, işte bu sade yağdır, bunu tüketin demiştir.

Baharatların da sağlıklı metabolizma için olmazsa olmaz olduğunu vurgulayan Dr. Ender Saraç zencefil, zerdeçal, kişniş, biberiye gibi baharatların mutfağımızdan eksik olmaması gerektiğini belirtmiştir.

Zerdeçalın faydalarına değinen Dr. Ender Saraç, zerdeçal karaciğer ve safra kesesinin tüm pisliğini atar, kanser ve erken bunamaya karşı koruyucu etkisi vardır. Tüketilmesi önemlidir. Ayıca kişniş vücuttan ağır metalleri atmaya yardımcı bir baharattır. Biberiye ise kansere karşı güçlü bir baharattır.

Last Updated on 26 Eylül 2021 by Saglikloji

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir