Diş Ağrısı Nasıl Geçer, Diş Ağrısına Evde Ne İyi Gelir

diş ağrısına ne iyi gelir
diş ağrısına ne iyi gelir

Diş ağrısına ne iyi gelir evde

Evde şiddetli diş ağrısı için bazı ağrı azaltıcı yöntemler bulunmaktadır. Ağrıyan dişinizi ve dişlerinizin arasında bulunan artıkları temizlemek için düzgünce fırçalamakla işe başlamalısınız. (Şiddetli diş ağrısı çekenlerde bir süre sonra yorgunluk ve uykusuz geceler nedeni ile baş ağrısı da görülebilir. Baş ağrısına çözüm için baş ağrısına ne iyi gelir linkine tıklayın.)

Sonrasında ılık tuzlu su ile yapılacak bir gargara ağzınızı dezenfekte etmenizi sağlayacaktır.

Evde diş ağrısı için kesinlikle ağrıyan dişinizin üzerine aspirin benzeri ağrı kesici ilaçlar uygulamayın. Doğrudan dişe uygulanacak bu ağrı kesicilerin içeriğindeki kimyasal maddeler nedeniyle diş  etinde ve yumuşak dokularda tahrişe neden olabilir. İltihap gelişmiş ise o bölgede şişlik oluşmuş ise; ağrıyan bölgeye soğuk kompres uygulamakta fayda vardır.

Diş ağrısına ne iyi gelir evde dersek; karanfil yağı emdirilmiş bir parça pamuk ile dişin üzerine tampon yapmaktır.

diş ağrısı nasıl geçer
diş ağrısı nasıl geçer

Dişinizde soğuk ile başlayan ağrılar hissederseniz dişinizde ki çürüğün ilerlediği anlamına gelmektedir. Bu dişinizi kanal tedavisine gerek olmadan tedavi etmek için önemli bir uyarıdır. Dişiniz sıcak ile birlikte ağrıyor ise, pulpa iltihabı oldukça ilerlemiş, artık dişinize kanal tedavisi uygulanması gerektiğini gösterebilir. Mutlaka her iki durumda da diş hekimine başvurmanızı öneriyoruz.

Eğer dişiniz iltihaplanmış ise, ısırdığınızda ağrınız da daha artacaktır. Bu durumda kesinlikle antibiyotik tedavisine başlanmalıdır. Bazen de sinüzit ve sinir uçlarındaki ağrılar da diş ağrısı gibi gelebilir. Evde diş ağrısına iyi gelen aşağıdaki yöntemleri de uygulayabilirsiniz.

Diş ağrısı için dua

Her türlü şerden Allahın kudretine sığınıp kurtulduğumuz gibi, diş ağrısı ve baş ağrısı gibi insana yük olan ağrılar için neden dua okumuyoruz?

Diş ağrısı için dua nasıl okunur?

Peygamber efendimiz de baş ağrısı ve diş ağrısı için dua okumuştur. Bu duaları okuyarak, mübarek elini ağrıyan bölge üzerine koyduğunda ağrının hemen geçtiği bilinmektedir. Diş ağrısı için dua olarak ” Min şerri ma ecidü min vecei haza” duası okunur. Duanın anlamı “Yaradanın adı ile şuan duyduğum acıların bütün şerrinden Allah’ın kudretine sığınırım. ”

Diş ağrısı neden olur

Diş ağrıları, diş çürümeleri, diş minelerinin aşınması, darbe sonucu dişlerde meydana gelen kırıklar, diş etlerinin iltihaplanması ve yirmi yaş dişlerinin ağızdaki konumları gibi nedenlerden kaynaklanır.

Diş ağrısı neden olur?

 • Diş minesinde meydana gelen aşınmalar
 • Diş eti hastalıkları
 • Diş çürükleri ve diş abseleri
 • Yirmilik dişlerin konumu, gelişimi
 • Sinizüt gibi ağız dışı ama ağzı etkileyen rahatsızlıklar

Diş ağrısı için doğal yöntemler

Diş ağrısı nasıl geçer sorusuna özel yazımızda; Gecenin bir vakti, yolculukta, ders çalışırken, arkadaşlarla yaptığınız bir gezide dişiniz ağrımaya başladı ? Doktora gitme şansınızın da hemen olmadığını düşünelim. Şiddetli diş ağrısını nasıl geçirirsiniz, evde diş ağrısı nasıl geçirilir, diş ağrısıyla başa çıkma yolları ve diş ağrısı ile ilgili pratik önerileri sizler için derledik. En kısa zamanda uzman bir diş hekimine başvurmanız şartıyla.

Ağız ve diş sağlığı genç yaşlı, kadın erkek hepimizi ilgilendiren önemli bir konudur. Hepimiz hayatımızın bir döneminde diş ağrısıyla yüzleşmek zorunda kalmışızdır. Diş ağrısın en temel nedeni; bakterilerin ve gıdalardaki asitlerin diş minesini aşındırması bunun sonucunda da çürüklerin oluşmasıdır. Diş ağrısı çekenler için ağrıyı hafifletecek, diş ağrısı için doğal yöntemler ve diş ağrısını bir süre geçirecek alternatif bir kaç yöntemden bahsedeceğiz sizlere.

Diş ağrısını evde geçirecek pratik öneriler

 • İlk olarak dişlerinizi fırçalayıp, tüm ağzınızı temizlemekle işe başlayabilirsiniz. Bu ağzınızdaki bakterili ve asitli ortamı hafifletecektir.
 • Bol tuzlu ve az sirkeli su kullanarak dişlerinizi gargara yaparak sık sık çalkalayabilirsiniz. Tuzlu su ağzınızın temiz kalmasını sağlamaya yardımcı olacaktır.
  diş ağrısı evde nasıl geçirilir
  diş ağrısı evde nasıl geçirilir
 • Soğan suyu ile gargara yapmakta çözümlerden birisidir. Çiğ soğan suyu ağrıyan bölgedeki bakterileri öldürerek fayda sağlayacaktır. Ezilmiş sarımsağı uygulamak da bakterilerin düşmanı olacaktır.
  diş ağrısına ne iyi gelir
  diş ağrısına ne iyi gelir
 • Suyun içine karabiber atarak ağzınıza gargara yapabilirsiniz. Rahatlama sağlayacaktır.
 • Karanfil tohumu veya karanfil yağı uygulayarak dişinize doğal anestezi işlemi yapabilirsiniz. Karanfil tohumunu ağrıyan dişinizin üzerine bir süre bastırarak, bölgenin uyuşmasını ve bir süre ağrıyı hissetmemenizi sağlayabilirsiniz.
  Piyasada satılan karanfil yağını alıp, bir küçük pamuğu top haline getirin. Üzerine karanfil yağını emdirin ve ağrıyan dişinize kıstırın. Bir süre sonra karanfil yağının diş ağrınızı geçirdiğini göreceksiniz.

  diş ağrısı karanfil yağı
  diş ağrısı için karanfil yağı

  Diş ağrısına ne iyi gelir evde

 • Evde zerdeçal var ise, su ile karıştırıp küçük bir hamur elde edip ağrıyan dişinizin üzerine uygularsanız zerdeçal bitkisinin antiseptik özelliğinden faydalanmış olursunuz.
 • Ağrınıza yardımcı olması açısından bir doktora başvurana kadar bir ağrı kesici almanızda fayda vardır.

Yinede ağzınızdaki ve dişinizde ki sorunun sadece ağrı ile sınırlı olmayabileceğini düşünüp en kısa zamanda bir diş hekimine başvurmanız gerekir. Dişinizde ki ağrı, diş eti iltihaplarının, diş eti hastalıklarının bir habercisi olabilir. Şimdiden geçmiş olsun dilekleriyle…

Ayrıca bebeklerde ağız ve diş sağlığı konulu yazımızı da okuyabilir siniz. Çünkü diş ağrılarının sebepleri çocukluk hatta bebeklik dönemindeki ağız ve diş sağlığına kadar dayanabilmektedir.

 

Last Updated on 25 Eylül 2021 by Saglikloji

527 yorum

  1. Agrıyan yere zeytin koy diyen arkadaslar allah gönlünüze göre versin büyük sevaba girdiniz.Tuz sirke agrıyı hafifletiyor ama etkisi 10 15dk. Karanfil kesin çözüm zeytin (henüz kullandım agrı yok etki süresini bilmiyorum ) ilaç tavsiye etmek olmaz ama Etol ve Largopel i tavsiye ederim iltihap var ise ki büyük ihtimal vardır.

   1. 25 yaşımdayım ve 2 yıl önce yaptırdığım kanal tedavisi yine ağrı yaptı 2 haftadır ağrı kesici ve antibiyotik iğne vurunuyorum ama ne ağrı geçiyor ne d çözüm bulabiliyorlar bütün hastaneler birbirine yolluyor özele gittim ama onlarda rant peşinde koşuyorlar insan hayatından daha ucuz bir şey yok sanırım….

    1. Ayrıca ağrıyan dişimi de bir türlü bulamadılar biri 20 yaş dişin diyor diğeri 20 yaş dişin değil onun önünde ki 2 ön dişin diyor…..
     Sırf parasızlıktan çektir3miyorum da çünkü impilant çok pahalı köprü daha önce yapıldı tutmadı zaten….
     Sabah ezanı okunurken tüm kalbimle diliyorum inşallah allahım herkese şifa versin

     1. Allah sabır versin kanal tedavisi ardından 6 ay geçti ağrı başladı cuma akşamına denk geldi şuan pazartesi sabahını bekliyorum iğneler agrı kesiciler hapçı gibi oldum sürekli acı çekmek çok zor.

     2. Valla arkadaş ilaç vermek gibi olmasın bende ağrıdan duramıyorum Deneyiniz jel var onu ağrıyan yerin dış etlerine sürüyorum uyuşturuyor hemen öyle rahat ettim

     3. ?arkadasm Allah seni ıslah etsi dogru yola git Yani Allah yoluna

     4. Sen zaten inanmıyormussun melike inancın olsaydı eğer o acının sana bir sınav olabileceğini de bilirsin bn sana şu anda bu yazıyı yazarken ben im de dış agrım var dış agrısına
      ” Min şerri ma ecidü min vecei haza” duası okunur. Duanın anlamı “Yaradanın adı ile şuan duyduğum acıların bütün şerrinden Allah’ın kudretine sığınırım. ” okudunmu inanarak mi dua ettim agrım geçsin diye mi dua ettim

     5. Içten gelerek ederseniz duayı ise yarar emin olun yukarıdaki duayı bir deneyin yararı olacak göreceksiniz inanarak ama

     6. Öncelikle Allah ıslah etsin seni ve isyan etmeyi bırak biz insanlar bu dünyada her şeyle imtihan ediliyoruz başımıza gelen her şey bir imtihandır herşeyi bir karşılığı vardır dış ağrısıda sebepsiz değildir belki Allah o ağrıyı günahların yok olsun diye sana veriyordur Biz insanlar Allah’tan istediğimiz her şey anında verilse o zaman kimse hiç bir şeye muhtaç olmazdı o zaman imtihan da kalmazdı Diyeceğim oki bize Allah a isyan değil şükür ve sabır gerek Birde Allah bize işledigımiyiz hatalardan dolayı ceza verseydi hiç bir insan cezasız kalmazdı Ama Allah çoğunu yine de af eder Allah bizi bizden haha çok düşünüyor insan yeter ki isyan etmesin çünkü insan hiçbir şekilde Allah a zarar veremez Allah hiç bir şeye muhtaç değildir Ama bizler Allah a her zaman muhtacız Çünkü herşeyi veren Odur Düşüncen için tövbe etmelisin Allah a sığın o seni korur buna inan

     7. Haydi dinden çıktın yazık tòvbe ed senin disin agriyormus nice zor durumda insanlar var

     8. ozman inancin tam degil butun kalbinle inanmiyosun demekki hakikatli dua ediceksinki sifasini yaradan verir bikere dua ederken sen hemn gecmesini istyosun asil niyet onemli

     9. Allah insanların kendisinin Red edilmesine insanlara söz hakkı vermiştir diyebilirsin ancak o senin allah ile arandaki sorundur

     10. Dua manevidir. Kalpten edersen kabul olur. Ediyorum ama olmuyor diyorsan zaten kalpten etmemişsindir. Allahtan gelen herşey güzeldir.

     11. Yemin ediyorum aynı durumdayım bende hiç bi ilaç fayda etmiyor günlük sekiz tane hap atıyorum bana mısın demiyor 🙁 Daha önce dolgu yaptırdığım iki dişim sanciyor hiç durmadan… 🙁

    2. Oncelikle dis agrisi ceken herkese gecmis olsun arkadaslar ben 3 ayda 1 hafta biyunca hep bu aciyi cekiyorum arka disim çürük ve kıŕik kanal tedavi yaptırdım dolgu yaptirdim ama 2 3 ay sonra disim daha cok agrimaya basladi doktor iltuhap oldugunu soyluyo ve dışı cekmiyolar her turlu iltihap kurutucu ilaci denedm ama yine gecmedi suan hala dis agrisindan kıvranıyorum sizin yazdiklariniz yorumlara baktm ama bunlari ben gunde bir milyon kez yapiyodum ama iltihaba hic bir faydasj yok doktor agri kesilsin diye igne veriyor igne aciyi saniyesinde kesiyo fakat igne 3 saat sonra etkisini kaybedip daha fazla aci veriyo dise geceleri uyuyamiyorum tam uyudugum zaman disimin agrisi beni tekrar uyandiriyo istemsiz agliyorum siyah zeytin karanfil macun flaan dis agrisina iyi gelmiyo sadece psikolojik olarak gectigini dusunuyosunuz ama bunlar agrinin %5 ini falan alir cok ilac ictim cok dua ettim bu solediklerinizin hepsini yaotm fakat hic bi ise yaramadi apranax diye bi ilac var hemn agrisini alir fakat apranax satistan kaldirildi herseyi denedm gecmiyo arveles diye bir hap var agriyi gecte ola kesiyo 15 -30 dakka arasi agriyi keser bu sizi 4 saatligine falan rahatlatir hic bir sey agriyi bi anda kesmez iltihap kuruyana kadar o yuzden bende ilacin etkisi bitince tekrar kullaniyorum ve rahatliyirum

     1. Hadisi şerifde buyuruluyor ki, biz şifayı helal kıldığımız şeylerde yarattık. Yani haram olan hiç birşeyde şifa aramamak gereklidir.

     2. Öncelikle geçmiş olsun zehra hanım sana tavsiyem bir diş sarımsak alıp dişinin arasına veya çürük olan noktaya bırak etkisini zaten hemen göreceksin saygılar

     3. Eğer dişinde dolgu varsa dolgunu söktür boş kalsın aktıkça rahatlıyosun o rahatlığı anlatamam bide novalgin ağrı kesici ilacı var pamuğa damlatıp koy iyi geliyor

    3. Ayni durum benimde basima gelmisti doktor dis kökünü temizlemek icin ameliyat gerekli dedi ve ameliyat sirasinda dis kokunde kist olustugunu gordu kisti patlatti temizleyip dikis atti sonra birdaha agri olmadi. Kist filmde belli olmuyor.

    4. Aynı durumu ben de yaşamıştım, nedeni kanal tedavisini yaparken dişin çok iyi temizlenmemesinden kaynaklıymış ve benim de tedaviden 2 sene sonra dişim çekildi

    5. Kanal tedavisi yapılan bir diş, özellikle ilk bir kaç ay ağrı yapabilir normaldir. Diş de diğer her organımız gibi bir organdır ve iyileşebilmek için zamana ihtiyacı vardır. o dişin sinirleri iyice alınmadıysa sinirler ondan ağrı yapar..

   2. Ağrıyan yere zeytin koy diyen arkadaş. . Cennetliksin baba. Hafifledi. Geçti valla.

   3. Kesinlikle dua sonra zeytin bu kadar hizli agrinin gidicegini dünmemistim ağlıyordum nerdeyse.. zeytin diyen herkesten Allah razi olsun.

   4. Arkadaşlar ya allah rızası için bana bbi yardim edin cisim çok ağrıyı ağlıyorum bi yardim edinnnn

  2. Arkadaşlar soğan suyunu dün denedim.dişimde iltihap var dedi doktor..ilaçların yanısıra bu kür’ü denedim..ne ağrı kaldı ne bişey..öneririm..

   1. Gercekten soğan suyu iyi geliyor mu benim dışım 1 2 haftadır agriyor bir turlu çözüm bulamıyorum deneyecem Nasıl bir sey mis bakacam

  3. Zeytin koy diyen arkadaşlara çok çok tesekkur ederim Allah razı olsun ne ağrı kaldı ne sızı

   1. Dua okuyun Yüce Rabbim hemen geçiriyor ağrıyı . Bir de zeytin çiğneyin çiğidini çıkartın dişinize basın o da çok iyi geliyor ben burda yazan herşeyi denedim hic biri fayda etmedi bir tek dua iyi geldi zeytin de hafifletti. Ama tabi nu durumdan kökünden kurtulmak istiyorsanız kesinlikle doktora gidip çektirmelisiniz yoksa zaman zaman bu ağrıyı çekersiniz dişinizin arasındaki boşluk ağrıyorsa ve ağrıyorsa apse yapmış demektir bu durum ilerlemeden hemen bi doktora gitmelisiniz .. Herkese geçmiş olsun Allah acil şifalar versin duayı okuyun kesinlikle etkisi var Yüce Rabbim sen nelere kadirsin….

  4. Arkadaslar ben 20 lik disimin yanindaki disi cektirmistim simdi 20 lik disim agrimaya baslamosti ama sanki o bosluk agriyodu anlayamiyodm neresi oldugunu bide ust tarafida agrimaya basladi deliye dondum once fircaladm gecmedi snra iki tane karanfil koydm dislerime bide ustune yesil zeytin koydum suan hala zeytinle bekliyorm cok daha rahatim deneyin derim hic bi ilac ise yaramiyo ilkkez dis agrisi cekiyorsaniz apranax ise yariyo ama bi sureden snra oda fayda etmiyo

  5. Arkadaşlar Hepinizden Allah razı olsun ağrıyan Dişimin üzerine 10 15 dakika zeytin uyguladım şu anda ağrısı neredeyse tamamen geçti Bir de Arveles ağrı kesici içtim bunun üzerine de bir Teheccüd namazı kılıp dua edersem tamamen geçecek inşallah…

  6. Merhabalar hayırlı bayramlar annemin 4 gün önce çekilmiş olan diş kökü ağrıyor bu ağrıyı evde nasıl geçirecek yöntem varımdır lütfen

  7. zeytin tamamen geçirmiyo ama hafifiletiyo enazından doktor randevusuna kadar idare ediyorum

    1. melisa çayı iç hacı en azından hem uyku getirmeye birebir hemde diş ağrısını dindiriyor

  1. disini fircala ve curuk olan yare siyah zeytin le baski yap.5 dakika icinde insaallah gecer tavsiye ederim mutlaka deneyin.

   1. Saat sabahın beş i bu saate kadar denemediğim bir şey kalmadı.Öneriniz için çok teşekkür ederim bana çok iyi geldi şuan ağrım kalmadı uyuya bilirim

   2. Aynen çok iyi gelir siyah zeytin bunu herkes bilmez bende suan disimde zeytinle geziyorum cidden iyi

   3. Siyah zeytin yoktu yeşil zeytin koydum suan hafifledi. Allah razı olsun. Sabah doktora gitcem çözüm bulurlar inş.

    1. Az pamuk üzerine kolanya töküp disene bastır.. ağzının içi kamaştırıyor mide bulandiriyor ama rahatlatır gece yarısı ağrıları için idare edici tavsiye ederim..

   4. ya be zeytini kestim dişimin üzerine koydum ki hala dişimin üzerinde ve hala acısı geçmedi

  2. Ablacım ni dal sigara iç hemen geçirir eğer sigara kullanmıyorsanız içinize çekmeden bunu uygulayın inanın iyi gelecektir..

   1. Dogru soyluyo kubilay sigara dis agrisini i geciren en iyi sey iyi icinize cekincedumani agzinizda 5 6 saniye tutup oyle birakin gectigini goreceksiniz

  3. ilk başta kara zeytini al ortadan ikiye ayır ve dişini bütün kaplıycak şekilde koy ve internete diş ağrısı için dua yaz ve onu ağrayan yerine elini koy ve o duayı geçene kadar okumaya başla bnm geçti Allaha şükğr snnde geçer

 1. Allah Razı Olsun Birazda Olsa Hafifleti Çok Teşşekürler Çok Faydalı Olmuş

  1. Senin dişin tihaplanma yapmiş tütün bırak özerine iltihabi alır ama midenide. Bulandrır

   1. sabahtan beri iciyorum koyim ne gecmesi gozumu kapatiyorum zonk zonk zonk ariyan biliyor arimayan tuzdan sekerden bahsediyor

  1. Ağrıyan dişinin üstüne macun sur ağrısını hemen alıyo ben daha yeni yaptım agrimi kesti suan dişim agriymiyo

 2. Ben bunu isvicreden aldim ama bu ilac turkiyede var isim ayri algifor yazip ezacidan isteyin veriler. Surubuda var o coculak icin buyukler icin hap gerek dis agrisi icin

 3. Etkisinimi yitirdi yoksa dua mı geçirdi bilmiyorum. Ama fikirler süper allah razı olsun sağolun

 4. sarımsağa haff tuzla ezin çok azda bi damla kadar su ile ıslatın sonrada dişinize basın arkdaşlar denedim gerçekten işe yaryor bunu 10 dakkada bir yaparsanız yarım saat sonra gecicektr umarım allah hepimize şifa versin diş ağrısı bildiğin kabr azabi ..

 5. Ön dişimde dolgu var çok agrıyo karanfil koydum hiraz iyi geldi çok teşekkürler

  1. Dişlerl arıyan arkadaşlar apranax. 500 mg dis ağrısını hemen alır ama çiğnemeden içiniz agır bir ilaçtır, eskiden dişinol vardı su gibi ilac varsa eger kulaklığa biraz damlatın ağrıyan yerinize koyun morfindir zaten ağrının gecmesi 15 -20 saniyedir. Haricen soğansuyu ve sirkeyi beze batırıp karanfilide sarmısak dovecende dövün ağrıyan yere tampon yaparsanız hemen geçtiğini görürsünüz, siyah zeytinin dis etine egrıyan tarafa icine tuzlu su koyun disinizde sgrı kalmaz, dişinize sirkeli suyla çalkalayın gene ağrıyı hafifleticektir

 6. Agriyan dise zeytin basin baya hafifletiyor. Karanfil bastim olmadi sirkeli su etkisi cabuk gecti ama zeytin baya iyi oldu

 7. Diş ağrısına dua : 1000 besmele ve ardından bi ihlas süresi okuyun göreceksiniz çok iyi gelecek ben şimdi yaptım ve grcekten agri hafifledi su anda agri hissetmiyorum

 8. Eğer dişinizde bir oyuk varsa Bal ile tarçını kariştirin oyuğa uygulayın bu sizi bir süre rahatlatıcaktır . .

 9. Dua cok iyi geldi rabbim cok buyuksun 10 defa okudum agrim gtti kesinlikle öneririm allaha acilan el kesinlikle bos cevrilmiyor

  1. Ayşegül hanım ne duasını okudunuz ben ağrıdan duramıyorum sabahın 5 uyuyamıyorum ağrıdan

 10. 20 lik dişim çıktı fakat sızlama yapıyor, nasıl geçirebilirim majezik 400mg. yuttum halen daha geçmedi ağrı,

 11. aynen doğrudur. birebir denenmiştir. 1 bardak suyun dörtte birine sirke, iki kaşık tuz atıp, bir kaşık karabiberle karıştırdım. şuan ağzımda hiçbirşey hissetmiyorum, inanamıyorum. diş ağrısını geçtim, dilimi bile hissetmiyorum 🙂

 12. ooofffff gerçekten şuan dişim o kadar ağrıyo ki çok sinirliyim,kafayı yiyicem yaaaa

 13. Bu diş ağrısının saati gece 12-2 arası en iyi çözüm apranax ford 500mg ve 1000mg olanı var

 14. AYTAÇ sıtk ile yapılan dua mutlaka işe yarar acaba biz dua yı ne kadar hak ediyoruz bunu sor bide kendine

 15. Simdi buraya yazmamislar ama ben yinede soyliyeyim siyah zeytini alin cekirdegini cikarin agriyan disin uzerine koyun 1 – 2 dakika icinde ağrıyı kesicektir ve yaklasik yarim saat kadar agri hissetmezsiniz agri gectikten sonra bir sure ağrıyan tarafi kullanmayın size 1 2 gun kazandirir artik o zamanda da bir dişçiye gidersiniz

 16. Ertelemeden doktora gidin Hergün aynı Ağrıyı çekmektense. Evde ise benim çok Ağrım oluyor dayanamayacak şekilde. Kekik kaynar suya koyun çay demler gibi demlensin onla gargara yapın. İlk on dakika şiddetli ağrı sonrasında da Ağrı’nın tamamı geçiyor

 17. allah razı olsun, orucumu bozmak zorunda kaldım çok kıvrandırıcı bi ağrıydı apranaxın kesemediği ağrıyı sirkeli tuzlu su bi nebzede olsun hafifletti

 18. Arkadaşlar belki saçma gelecek ama arabanın direksiyon yağı var hidrolik onu pamuğa az bişey koyun dilinize bastırın anında kesiyor

 19. Disinize macun sürün ise yariyor benim feci sekilde agriyordu simdi hafifledi deneyin derim. Tuzlu su bi ise yaramadı. Katanfil deneyin kesinlikle! Tesekkuler..

 20. Vallahi disime macun sürdüm o kadar rahatladi ki.. deneyin kesinlikle! Damagima parmagim ile macun sürdüm acaip rahatladi sanki uyustu gibi birşey..

 21. Dolarex iyi geliyor ama 12 saate bir iciceksiniz bide 3-4saat ağrı duymuyorsunuz fazla icmeyin yoksa midenizi deler

 22. tuzlu su ile qar qara yaptim simdi gecti biraz ama hafifden agriyo bilmiyorum yine agriyacakmi acaba Inasallah agrimaz

 23. SIMDI ISIN ASIL KISMIYSA DISIMDE CURUK VEYA OYUK YOK DUNE KADAR NORMAL KULANIYORDUM AMA BU GUN BIRAZ AGRIMAYA BASLADI VE GECE UYUMAYA BASLADIGIMDA SIDETLE AGRIDI SEBEBINIDE BILMIYORUM

 24. Kesinlikle dua işe yarıyor. 10 kere tekrar ettim elimi çekmem ile Ağrı’nın geçmesi bir oldu Allah razı olsun. Birde tuzlu su yapın Ağrı’yı almıyor ama rahatlatıyor. İlaç olarak majezik hap var kesinlikle be kesinlikle Ondan için Ağrı’yı hemen kesiyor.

 25. Karanfili denedim, karanfil diş ağrısına iyi geldi ancak yarım saat sonra dişim tekrar ağrımaya başladı. Kesinlikle doktora gitmem gerekecek

 26. Peygamber efendimizin söylediği sözleri dediğiniz gibi söyledim. Çok ilginç bi şekilde ağrı anında kesildi. Çok şaşırdım açıkcası.

  1. aynen kardeşim benimkide geçti ALLAH razı olsun bu yöntemleri verenlerden Peygamber efendimizin duasını okudum ve elim ağrya dişime sürtüm gerçektende aniden ağrı kesildi …yüce ALLAH yine kudretini ve gücünü ispatladı ..

 27. Arkadaşlar en iyi çözüm dişinizi fırçalamak yinemi ağrıyor o zaman özel hastaneye gidip çektirmek

 28. tuzlu su gecirmiyor macunu deniycem orucluyken tuzlu suyuda deniyemem arkadaslar gercekten yasamayan bilmiyor bu aciyi allah hepinize acil sif versin

 29. Ağrıyan kısma buz kompresi uygularsaniz rahatladigjnizi göreceksiniz Allah in izniyle.buzları buzdolabı posetine koyup ağzını baglayin ağrıyan yere bastırın.

 30. Arkadaşlar dünden beri azi dişim çok aşırı ağrıyor burdaki her yöntemi nerdeyse denedim fakat ise yaramadı . Apranax attim o biraz rahatlattı . . Yine başlayacak diye korkuyorum zonkluyor çok.kötü

 31. Ağzınızı pepsi ile çalkalayın. Üzerine tereyağ bal sürün. Çilek reçelini gezdirin. Çayı bol şekerli için bir de son sigaranızı yakın. Acıdan bayılıyorsunuz sonrasında hiçbişi hatırlamıyorsunuz kesin çözüm.

   1. Zeytin ezmesi ise yariyor 3 tane agri kesici ictim gecmedi ama zeytin kesin cozum!!!!!!!!!agriyan disin ustune ezip diger karsilayan disle tutun gecmis olsun herkese Allah sifa versin.

 32. Allah Razı Olsun Dişimin Ağrısından Kendime Zarar Veriyodum Sadece Duayı Okumam Bile Yeterli Oldu Çok Saolun. Teşekkürler.

 33. Benim 3 dişim birden acıyo o kadar canim yanıyoki ne yapsam gecmiyor her şeyi denedim bi fayda yok ((

 34. Diş ağrısı kabir azabından bir parça… dayanilmiyor???, Oruç oruç ne yapsak Acep bi ilmihale bakalım şimdi Nihat Hoca uyuyordur ???

 35. Arkadaşlar benim disim apse yapmisti tam 1 hafta boyunca ne agri nede şişlik inmisti. Elimle yanagimi tuta tuta ağlaya ağlaya diş doktoruna gittim. Apseyi patlatti bir baktim yarim saat sonra ne sislik var nede agri. Hemde hic acımadı. Benden size tavisye doktora gidin. Ha gidemiyorsaniz kesinlikle agri kesici olarak size majezik oneriyorum agriyi aliyor hemen. Birde disinize soguk su falan uygulamayin direk karanfiki alin disinize koyun resmen ılaç..

 36. Arkadaslar ben dis doktoruyum , evet yukaridaki bilgiler doğru fakat soguk suya alistirmayiniz disinizi. Daha kötü olur. Size ilk tavsiyem “karanfili disinize koymak , veya tuzlu su yapmak” sorunuz olursa seve seve cevaplarim.

  1. Mrb ben hamileyim ve dism cok aqryo dolgu disim cekilmsi lazni ama hamile oldgum icn cekilmdi bna yardm edrsnz tskkr edrm aqRyo ve bastrdgm zman aciyo bu neden olblr acba ltfn yardm edn

  2. Dişim ağrıyorken çok fazla ağrı kesici içtim şimdide şişti ne yapabilirim ?

  3. Disim gercekten çok agriyo ne yapmam bilmiyom gece gece elimi yanağına koyup uyumak istiyorum ama olmuyor ben majezik icsem bisey olmaz demi 14 yasindayimda kullanırsan bisey olurmu acaba

  4. Şu saatte adete balyoz inercesine ağrıyan dişle yazıyorum en iyi cataflam geliyordu artık o da işe yaramıyor 4 saat arayla içmeye başladım dişime uygulamadığım şey kalmadı tık yok ayrıca hafif sallanan bir diş ağrısı çeneme sardı.Bi çeneme bir beynime çekiç indirmenin ne manası var offff. Neyse doktor falan yok devletin ağız ve diş sağlığı merkezi var neden kurulduysa? ilaç yazmaktan başka bir şey yapmıyorlar..sen de orada mısın yoksa?kaç gündür kabir azabı çekiyorum ve artık bu ağrıdan zevk almaya çalışıyorum aksi takdirde ölmem gerekir?psikolojim yerlerde..bel fıtığı ağrısı boyun fıtığı ağrısı bide diş..oleeey ağrıların hepsini tattım ??ama bunlar 10.10 deprem değil tsunami??? şimdi sana soruyorum şu implant ve diş telinden niçin bi servet alıyorsunuz hım yazık değil mi bize? Devlet ödemiyor zaten.. nedense..? ne yapalım yani zaten bi evimiz var onu mu satalim!!! Niçin benim ülkem bu kadar acımasız hımm!!!!

   1. katılıyorum sana surıyelılerın bıle dısıni cekerken bızımkını cekmıyolar boyle devlet olmaz olsun bızım verdımız paralarla yapılan hastaneden bız yarlanamamıyoruz karetsın

  5. Dism kirildi ve çürük antibiyotik içtim agri kesici ama geçmiyor lütfen yardım edn ne yapmam gerekiyor

   1. Kadın doğum doktorunuzun bilgisi ve önerisi dışında hiçbir şey yapmayın. İnternette bulacağınız bilgiler ve yapılan öneriler eşinize veya bebeğinize zarar verebilir. En kısa zamanda doktorunuza gidin.

  6. Disim çok agriyo azı disim biraz önce doktora gittim sadece çürük var iğne yaptı yarın gel dedi ama iğnenin etkisi geçti şimdi ne yapacağım bilmiyorum yardım edin lutfen

  7. Ben dişçiye gitmekten korkuyorum 20 lik disim ağrıyor bide cenemde takirdama var her gün ağrım oluyor ne onerirsiniz

 37. Arkadaslar dextay diye bir ari kesici var gercekden ise yariyo cay bardagina ceyrek suyu koyup icene ilaci atin ilac eriyince ariyan yerde azinizda 2 dk bekletin ve ilaci yutun gercekten ise yariyo.. (dextay eczanelerde bulunuyor)

 38. İki buçuk yasında ki oğlum kucagimda oynarken kafasını sert bir şekilde disime vurdu iki gündür ağrıdan oluyorum ne olur yrdm edin

  1. Arkadaşlar Çok Ben Şuan Dişlerimi Fırçaladım Inan Biraz Geçti Umarım Sizinde işinize Yarar Hekim Hocalardan Allah Razı Olsun Saygıyla Sevgiyle Gaziantep Ten Diş Ağrısı Çeken Herkese Selam Olsun Acil şifalar Dilerim Ender ARSLAN

   1. Arkadaşlar ilaç artik fayda etmiyor. Ağrı kesici antibiyotikler Dr. 3 ay sonraya randevu veriyor.

 39. Azı dişimde ağrı agrı vardı karanfil koydum 5dk da bir değiştirdim şuan ağrı yok ama benim tavsiyem ağrıyan dişiniz çürük ise çektirin bu kadar ağrıya değmez

 40. Arkadaslar ben diş doktoruyum öncelikle yukarıda bulunan onerilerin cogu dogrudur ama kesin ve net geçmesini istiyorsanız dişinizi bastirmadan 2 kez fircalayin ve 30 saniye listerine ağız suyuyla agriyan dişinize dogru calkalayın kesin çözüm sorularıniz varsa buradayim

 41. Arkadaşlar evinizde saf alkol yani etil alkol varsa bi pamuğa bolca dökün disinizin üzerine uygulayın beş dakika sonra agrı kalmayacaktır deneyin

 42. Arkadaslar ben once tuzlu suyla gargara yaptim 5 10 dk kadar sonra macun surup uzerine buz koydum gecti simdi uyuyabilirim.herkese gecmis olsun.

 43. Bu nasıl bir ağrıdır içmediğim ilaç yapmadığım bişey kalmadı iki dışım agiriyor mahvetti bni

 44. Bu nasıl bir ağrıdır oldum buz biraz kesiyor agrisini 1 saatte 5 kilo şu ictimm.ağzınızda buz tutun

 45. Beyler bayanlar DOLAREX hayatımı kurtardı allahhııımm dişim çok ağrıyodu dolarex iç ağrı kesici 15 dk sonra 0 ağrı keyfim yerine geldi?

 46. Diş ağrısı denmez buna resmen kabir azabı yaşatıyor insana bitirdi bizi bu dişler be

 47. dolorek hap içtim siyah zeytinin çekirdeğini çıkarıp etli kısmını ağrıyan dişin üstüne koydum diğer dişimle de hafifçe bastırdım yarım saat önce bu uygulamayı yaptım şimdi dişim ağrımıyor pazartesi ilk işim dişçiye gitmek olacak.sizlere de çok geçmiş olsun.

 48. Saat olmuş 5.30 gece 2den beri şiddetli dış ağrısı yaşıyorum ne yaptıysam olmadı sonra ilk sirkeli suyla gargara yaptım sonra disime macun sürdum arkasına bi sigara içtim dış agrim kalmadı tavsiye ediyorum

 49. Ben majezik denedim mükemmel sonuç verdi azı dişimdi şişim vardı dişimi fırçaladığımda kanardı filan ama sürekli olarak dişimi fırçalayıp majeziği kullandım 3 4 güne diş ağrım kesildi valla doktorlar geçmez filan diyordu hepsi hikaye majeziği öneririm dişin tam olarak eskisine dönmesi 1 hafta oldu sakın geçti diye bırakmayın sürekli dişlerinizi fırçalayıp majeziği kullanın şişim gün geçtikçe iniyor

 50. felak nas ve ihlas ı şerif dualarını sağ şahadet parmağınıza okuyun her okuma da üfleyerek sonra ağrıyan yer eğer iltihaplı değilse temas ettirin ya şafii diye inşâallah şifa olması dua ile bide yüreğim den geçirdim bu Rasullah sünneti ey diş eğer geçmezsen mahcup olursun diye içimden geçirdim hamd olsun bizimkisi tavsiye hakkınızı helal edin dua edin inşâallah

 51. Oluyorum sancidan 7 aylik hamileyim ama fayda yok cektiremiyorum dolgu yaptiramiyotum ne olacak bu halim lutfen dua edin

 52. Sarımsaklı yoğurt yeyin biraz ağrısını alıyor.

  Allah kimseye diş ağrısı yaşatmasın geçmiş olsun arkadaşlar.

 53. Sirkeli ve tuzlu su yu agzinizda gargara yapin iyi geliyor ve sizin yaptiklariniz çok işe yaradı allah razı olsun

 54. dişim agrıyo dıye yorum yazana kadar doktora gidin hiçmi beynınız calışmıyooo agrıdan

 55. benden size tavsiyee 250 ml suya 2 çay kasıgı nane koyun kaynatın güzelce agzınızda gargara yapın hem intihaba hem agrıya ıyı gelıyoo

 56. Ya benim dişimde kök kalmış bazen çok kötü ağrıyor doktora gitmeye korkuyorum napa bilirim bana yardım edermisiniz

 57. 1aydir disim xcok fena bir sekilde agriyor parol ice ice bi hal oldum oliyom agrisindan hangi disimin agridiginida bilmiyom hepsine vuruyor sanki agri’ ama sanirim dis etim agriyor

   1. Ama korkuyorum doktora gitmekten ve 1 saat dahi durmuyor agrisi… dis rtimde beyaz lekeler olusmus ne olabilir acaba

    1. şu an çektiğiniz ağrının onda birini çekmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. buradaki öneriler doktora gidene kadar rahatlatmak amaçlı geçici çözümlerdir. doktora gidip ağrının nedenine yönelik bir tedavi uygulanmadığı sürece ağrı sürekli tekrarlar. diş etine yapılan anestezi ile diş doktorunda yapılan işlem süresince hiçbir şey hissetmiyorsunuz zaten. boşuna korkuyorsunuz. sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. acil şifalar dileriz.

     1. Sanirim en son care oyle yapmam gerektigini anlamaya basliyorum!
      Hergun agriyi cekmektense Birgün cekerim daha iyi’ tesekkur ederim

    2. Aleynacim dis etinde aft cikmis.Halk arasinda pamukcuk da denir.Eczanelerde bir pomad satiliyor minicik bunun icin sürünce de geciyor bir iki gun icinde.Ayrica agri kesici ve vitamin de kullan.Cunku bircok aft vitamin eksikliginden olusur.Gecmis olsun

    3. Seninkisi diş eti hastalığı banada olmuştu doktora gittim naneli bi gargara verdi uygulayınca diş etlerim uyuştu bunu 1 2 gün kullanınca diş etlerim iyileşti benim diş eti hasta olma sebebim dişlerimi çok gıcırtıyodum

  1. en kısa zamanda iyi bir dil hekimine, hatta mümkünse çocuk ağız ve diş sağlığı konusunda iyi bir diş hekime başvurunuz.

  2. kastamonu da nasurlahta ozel dent diye bi kilinik var oradaki dotorlar çok iyi gitmenizi oneririm çocuk doktorları da var ben oraya gidiyorum

 58. Cok kotu bi dis agrim var amonliyak mi ne onu ictim yine de gecmiyo disim curuk ve ici oyuk sabah doktora gidicem ama uyuyamiyorum agridan lutfen bi cozum yolu soyleyin

 59. Sigaranız varsa sigara ucuna biraz toz şeker serpin sigaranın ucunu yakın eğer ağzınızın sol tarafındaki dişiniz ağrıyosa sağ burun deliğinden eğer sağ taraf ağrıyosa sol bırın deliğinizden sağlamca çekin burnu biraz yakıyo ama ağrıyı kesinlikle kesiyo not: sigarayı burnunuzun deliğine sokup çekmeye çalışmayın sigaranın ucunu yakın sigaranın ucundan çıkan dumanı burnunuzdan çekin herkese geçmiş olsun

 60. Dis agrisi gercekten dogum sancisiyla es arkadaslar disime. Kanal tedavisi yapiliyo ve gecici dolgum 3 gun once dustu arti 20 lik disim cikiyo sabahlar olmuyo simdi nimelid diye bi hap istim 15 dk sonra agrim gecti harika bi hap tavsiye ederim kus gibi oldum 15 dk da

 61. Macun işe yaradı şimdilik ama tekrar tetikleyecek galiba öyle görünüyor. Rabbim hepimize acil şifalar versin

 62. Abi ölüyorum dis agrisinda icimden bir ses intihar et diyor bu neye duvara kafa vura vura hal kalmadi allah yardimciniz olsun cok zor

 63. Arkadaslar size %100 bir cozum maydanoz suyunu sicak ve bir yemek kasigi tuz ile icin bir yada iki dakika sonra agri birdaha gelmiyor.

 64. Ben gece 10 dan beri bu ağrıyı çekiyorum bu sitede yazan her şeyi denedim aynı ama en etkili çözüm bir bardak sek raķı hemen ağrıyı kesiyor

  1. Merhaba. sayfamızda ve internetteki başka kaynaklardan bulacağınız çözümler rahatlatmaya yönelik geçici çözümlerdir. Diş tedavi edilmediği ve ağrı sebebi ortadan kaldırılmadığı sürece ağrı sürekli tekrarlayacaktır. size tavsiyemiz vakit kaybetmeden bir diş hekimine başvurmanız.

 65. Arkadaslar 3 gündür 20 lik disim.agriyo çürük ama gündüzleri ağrı yok geceleri başlıyor sabaha kadar duayı yeni gördüm okudum geçti ağrısı peygamber efendimizin okuduğu dua çok güzel allah kimseye dış acısı vermesin düşmanima bile çok kötü

 66. Iki tane ağrı kesici içtim disinol ile tampon yaptım zeytin koydum tuzlu suyla gargara yaptım sigara dumanı ağzıma hapis ettim … geçmiyor geçmiyor

  1. Şuan halen ağrıyor vede ağrı sadece disime değil baş ağrısı enseyede vuruyor sanki gözlerim yerinden çıkacak gibi ağrısı var

 67. Dostlar çile gibi bir diş ağrısı çekiyordum bi kaç yöntem beni rahatlattı en azından uyuyabildim sizinle paylaşmak istedim ilk önce tuzlu ve sirkeli şu yapın bir bardağa calkalayin ardından yanağıniza 2 dk buz basın bi kaç kez zonklar çekin buz dış macunu sürün az miktar kesinlikle etkili deneyin çok acı çekenler denesin …

 68. Bende aynen gunduzler kesiyor geceler bawliyorrr ne yapim ben yaa olurum ne olur kardewler komek diliyorum sizden..

 69. Ya 18 yaşındayım 20 Lik dişim çıkıyo ölüyorum saat sabahın 6 sı ben daha hiç uyumadım burada yok dişe kolonya sür yok macun sür tuzlu suyla gargara yap saçma sapan uğraşıyorum Allahım yardım et ???

 70. Dişimde çürük var doktora gidene kadar antibiyotik ve ağrı kesici yanında ne yapmalıyım hepsi 10 dakikalık kurtarıyor sadece

 71. Yapilan yorumlarin hepsini okudum yapmadığım şey kalmadı . Dişim çürük değil . Sadece agzımın sol alt ve üst tarafta ki 2 dişim parçalanıp ufak parçaları düştüktûkten sonra böyle oldu . ALLAH aşkına biri yardımcı olsun . 🙁

 72. Benim disim yok aslında kökü kaldı bayan doktora gittim amelaytla 5 doktor alacaz dedi bende korktum gtmedim hala inat edyorm korkuyorm… dis macumu denedim ilk uyustu sonra geçti aradan 3 hafta sonra gene ağrıdı zeytin koydum geçer ins.

 73. Merhaba arkadaşlar Siyah Zeytini İkiye kesin ondan sonra zeytine 2-3 karanfil batırın ve onuda ağrıyan dişinize koyun, Bana çokkk faydası oldu dişim cok ağrıyodu resmen ağrıdan duramıyordum ağlıyordum işkenceydii:( Bunu yapınca ağrıyı kesti ve tüm gece rahat uyuyabildim çok şükür (Zeytinli karanfili tüm gece ağzımdaydı )

  1. Arkadaşlar dis agrisina 1 dis sarimsak cineyin disin ustunde tutun iyi geliyo ben kullandim ama biraz diliniz yaniyo bilginiz olsun sonradan bana kufur etmeyin

 74. Önce fırçalamak sonra tuzlu su ile ağızda gargara yapmak temizletiyo doktorun dediği gibi. Babamın dişi ağrıyodu yaptık geçti ağrısı. Karanfil herseye iyi gelir ağız için zaten en iyisi.bunlari yapmadan önce mutlaka fırçalamak gerekli ve tuzlu su yoksa temizlenmez mikrobu. Agrimaya devam eder.

 75. Öncelikle diş ağrısı çeken herkese geçmiş olsun umarım bir an önce geçer çünkü ne kadar kötü bir ağrı olduğunu iyi bilirim.
  Doktor ve iğne fobim olduğu için diş hekimine gitmeyi sürekli reddettim. 1 sene boyunca ağrı kesicilerle idare ettim. Ama çok yanlış kullanımlar yapmıştım. Öyle ki ağrım geçmediği zaman 5-6 hap içtiğim oluyordu şimdi de bunun sonuçlarını çekiyorum. Daha sonra o gün geldi ağrıdan kendimi yerlere attığımı hatırlıyorum. Kafam ağrıdan zonkluyordu. Gece geç bir saatte olsa dişçiye gittim sonuçta hiçbir iğne bu ağrı kadar acı veremez. Gittim ve hiç korktuğum gibi olmadı bu yüzden çok geç olmadan gidin. Ben zamanında gitmediğim için 2 dişimi çektirdim hemde zor çekimlerdi. 1 hafta dikişli gezdim.
  Ilk olarak tabiki dişçiye gitmenizi öneririm. Hiçbir işlem diş ağrısı kadar acı vermiyor bilginize..
  Bunun yanında ağrınızı geçirmek için ağrıyan dişinizin oraya, yanağınıza buz koymanızı öneririm. Benim ağrımı geçirmişti size de iyi gelebilir. Hemde Hiçbir zararı yok denemeye değer.
  Ikinci olarak ağrı kesiciler işinizi görebilir. Ben Voltaren kullanıyorum. Hem kısa sürede etki ediyor hemde uzun süre ağrımı kesiyor. Yalnız günde en fazla 2 kere kullanabilirsiniz dikkatinize..
  Herkese geçmiş olsun. Allah kimseye diş ağrısı vermesin..

 76. Şu saatte adete balyoz inercesine ağrıyan dişle yazıyorum en iyi cataflam geliyordu artık o da işe yaramıyor 4 saat arayla içmeye başladım dişime uygulamadığım şey kalmadı tık yok ayrıca hafif sallanan bir diş ağrısı çeneme sardı.Bi çeneme bir beynime çekiç indirmenin ne manası var offff. Neyse doktor falan yok devletin ağız ve diş sağlığı merkezi var neden kurulduysa? ilaç yazmaktan başka bir şey yapmıyorlar..sen de orada mısın yoksa?kaç gündür kabir azabı çekiyorum ve artık bu ağrıdan zevk almaya çalışıyorum aksi takdirde ölmem gerekir?psikolojim yerlerde..bel fıtığı ağrısı boyun fıtığı ağrısı bide diş..oleeey ağrıların hepsini tattım ??ama bunlar 10.10 deprem değil tsunami??? şimdi sana soruyorum şu implant ve diş telinden niçin bi servet alıyorsunuz hım yazık değil mi bize? Devlet ödemiyor zaten.. nedense..? ne yapalım yani zaten bi evimiz var onu mu satalim!!! Niçin benim ülkem bu kadar acımasız hımm!!!!

 77. İsini iyi yapan bir doktora gidin gunlerce hatta aylarca sancilar icinde yadayanlarimiz var hic bir ilacida tafsiye etmiyorum agri kesiciler tedavi ediciler degiller ki sinir sistemine baski uygulayarak agriyi hissetmemenizi sagliyorlar bana gore 1 verip 3 aliyorlar.sunnete riayet ederek dua edin hem bedeni hem ruhani dertlerimize sifa olur.zeytin deneyin etkisi var.

 78. Ben Bi-fonoid 150 ml haptan içiyordum yutup yatağa gelene kdr geçiriyordu tavsıye ederim ama artık bu diş azıttı iyicene gece 03:30 ve eşim horluyor ben halâ uyuyamıyorum. Benim diş bi ilginç oturururken yada ayakta agırmıyor basımı yastığa koyduğum anda başlıyor. Allah herkese şifa versın diş Ağrı’sı yarı kabir azabıymış…

 79. Arkadaşlar cebimde 3 kuruş yok 1 haftadır bu acıyı çekiyorum sigortamda bitti.
  Bu gün hastaneye gittim acaba sigortam varmıdır diye ve gördümki Suriyeliler 5 kuruş para vermeden ilaçta alıyor muayenede oluyor bu durum çok canımı sıktı gittim doktora herşeyi anlattım oda siktir çekti şuan 1 haftadır uyumuyorum sadece sabahları 2 3 saat gözlerim kan çınağı ne yapmalıyım

 80. çürük ve kırık olan dişe.. bir parça pamuğa kolonya dökün dişinize bastirin anında dişiniz uyusacak ağrı gittikten sonra ertesi gün mutlaka Dr. gidin ama

 81. Bende yarı gömülü 20 lik diş vardı. Yaklaşık 4 ay boyunca Apranax fort kullandım artık oda etki etmemeye başladı. Dün dişimi çektirdim 3 saat falan sürdü bayağı uğrastırdı şuan rahatım.

 82. Eczanede 5 tlye dişinol satiliyor kesin cozum.yanliz dikkat edin dis etinize damaginiza yanaginiza gelmesin yara yapar direk disin ustune az uygulayin

 83. Gecenin 5inde agrisina uyandigim disimi siyah zeytin ve dis macunu rahatlatti. Benim disim curuk ve daha doktora gidemedim. Cok nadir agri yapiyor. Arkadaslar siyah zeytini cekirdeginden ayirip saglam disinizle cignedikten sonra agriyan disinizin uzerine surukleyin. 10 dk beklettiktn sonra agzinizi ilik su ile calkalayip ipana dis macunu surun. Gercekten bende ise yaradi. Allah sifalar versin hepinize

 84. yorumlardan esinlenerek siyah zeytin bastım biraz kesildi ama cok fena agrıyor valla ALLAH kimsenin basına vermesin cok agrıyor… 🙁

 85. Lütfen uygulayin. 1 bardak suya 1 kaşşık limonla tuzlu suyu karıştırın. Gercekten geciyo denedim disim cok ahriyodu 30 dk sonra şişmişti dişim indi oda ❤⭕⭕?

 86. Yapmaniz gereken tek sey antibiotik kullanmak agriyan dis iltehapli distir iltehabi oncelikle kurutmaniz gerekiyor yani sira majezik agri kesici de kullanirsaniz gectigini gun icinde gorceksiniz.

 87. Dedigim gibi antibotik kullanin amoklovin yanı sira majezik agri kesici agrayan dis iltehapli distir unutmayin onu kuratmadan ne uygularsaniz uygulayin 5 10 dk rahatlatie sadece…

 88. Hamileler icin siyah zeytinin yarisini agrinin oldugu yere koyun 15dk sonra agri kalmayacaktir. 100% basarili

 89. yalniz arkadaslar herkes birer dis doktoru olmus bazi yorumlari okurken gulmekten öldüm bide allah herkese şifa versin ayni seyi su anda ben de cekiyorum insallah iyilesirizzz

  1. Bende de yirmilik dism çıkyo bi haftadır ağrısını çekiyor m birde şişkinlik var kenarlarnla heryernde?

 90. Arkadaşlar ben 11 yaşındayım dişlerim çok hassas dişlerim kökten çürüyor ben flurend spreyi içtim geçirdi ve dolerex hap içtim geçti ve yorumları okuya okuya geçti sanırsam psikolojik ti ama yinede ağrısı kafama vurdu gerçekten geçti doktordan korkmayın ☺ acil şifalar dilerim hepinize allah yardımcınız olsun !!

 91. Arkadaslar apireks hapini mutlaka kullanın dün disim agriyo du bu hapı kullandım 10 dk sonra tamamen kesildi

  1. Doktor önerisi dışında ilaç kullanımı sitemiz tarafından tavsiye edilmez. Sorumluluk ilaç tavsiye edenlere aittir. Ayrıca bu tarz çözümler geçicidir. İlacın etkisi geçince ağrı tekrar başlayacaktır. Ağrının sebebine yönelik kalıcı bir tedavi uygulanması için doktor tarafından uyapılan tedaviler daha doğrudur.

 92. bence alfasina kulanın arkadaşlar kullandıktan sonra 5 ile 10 dakka geçtikten sorna diş ağrısı kesiliyor bence kullanmanızı tavsiye ederim

 93. Arkadaşlar dişimin ağrısından ölüyordum. Ne yaptıysam olmadı başarısız. Ama yukarda yazan Dua’yı okudum yemin ederim hemen ağrısı kesti. ALLAH büyük her derdin dermanı onda. ALLAH hepinize acil şifalar versin ve yardımcınız olsun. ALLAH hiç kimseye diş ağrısını vermesin.
  İyi geceler ??

 94. Gece saat beş ve ben ölüyorum Ağrı’dan Allah bütün doktorları ıslah etsin sünsabah gittim ağrımayan dişimi de ağrıttı Bi haftadır yemek yemiyorum diş Eti sıkıntılı temizlik yapacagım dedi mahvetti dişlerimi hepsı Ağrı’yo ne olur yardım edin ölüyorum uykudan uyandım

 95. Her gece dişim ağrıyor bu nedir ya Allah dişlerin belasını versin ölüyorum artık, dayanamıyorum ölücem artık ölücem bıktım saat 03 29 ben hala geberiyorum ya yeter

 96. 1-2 tutam bildiğimiz siyah çayı alın diliniz yardımıyla ağrıyan dişin üzerinde bekletin ağzınız iyice sulanıp su ile dolana kdr orda kalsın tahminen 10-15dakika bende kanallık bi diş var ağrım ancak bu şekilde geçiyor ne ağrı kesici ne gargara tek iyi gelen bu

 97. Arkadaslar bende gun gece uyuyamadim agridan yorumlarinizi falan okudum. En sonunda macun surup yatmistim. Her neyse ablamin tavsiyesiyle eczaneden gittim largopen antibiyotik ile majezik agri kesici aldim.kahvaltidan sonra ictim harika etki etti. Resmen su an agri magri kalmadi. Hala cozum bulamayan arkadaslar varsa cok tavsiye ediyorum. Once largopeni sonra majezigi icin. Ben agridam konusamiyordum bile yaklasik yarim saat icinde tesir etti. Cok sukur gecti. Her insanda bir olur mu bilmiyorum ama deneyin derim o agriyi cekmekten kat kat iyidir.

 98. Gece yatarken dişim birden ağrımaya başladı daha sonra dayanılmaz bi hal Aldı saatlerdir anne diye ağlıyorum yapmanız gereken şey bir poşet veya kap ALIN tuzlu su hazırlayın dişiniz ağrıdıkça gargara yapın gerçekten çok işe yarıo

 99. Akşam 4 te 3 dışım ağrımaya başladı sabaha kadar burada yazan herşeyi denedim majezik arveles apranax içtim kesmedi ağriyi sirke ve tuzlu su fayda etti ama sadece bi süreliğine daha sonra yine şiddetli ağrı başladı artık kafamı duvara vuruyodm bi komşumuzun tavsiyesiyle DEXOFEN içtim ağrıyı kesti hiç ağrı kalmadı kesinlikle deneyin

 100. Eger ki durumunuz el veriyorsa acile gidip bi igne yaptirin cok iyi geliyor bide karafil yagini deneyin oda iyi geliyor

 101. Mutlaka eczaneye gidip antibiyotik ilaç alın iltihap sökücü kurutucu ve diş ağrısı için

  1. Doktor tavsiyesi dışında ilaç kullanılması doğru değildir. Önce bir hekime muayene olunmalı ve hekimin önerdiği ilaçlar kullanılmalıdır.

 102. Dişim cok agrıyor ne yapmalıyım artık ust dıslerıme ceneme başima vurdu agrısı 🙁 🙁

 103. Çözümü buldum arkadaşlar. Yumurtanın akını sütün içine atın ama süt soğuk olmalı. Daha sonra içine bir kaşık bal, bir kaşık da karanfil yağı katın. Sonra bilgisayar başında Mia Malkova’nın güzel bir filmi eşliğinde kendinizi tatmin edin, meninizi süte akıtın. İyice karıştırdıktan sonra onunla gargara yapın, dilerseniz yutabilirsiniz bir sakıncası yoktur. Diş ağrınızın geçtiğini göreceksiniz. Meni bulma şansınız yoksa (bayanlar için) sokakta gördüğünüz herhangi bir erkekten rica edebilirsiniz, seve seve akıtacaktır. İyi forumlar, sağlıcakla kalın !!!

 104. arkadaşlar iltihap varda dis sismisse iltihap kurutucu isteyin eczaneden onu duzenli kullanin geçer..benim disimde iltihap yok sadece curuk sislik yok hava aldigi icin agriyo sancılar sabahi bulduruyodu bana,bir cay bardagina bol tuz ve karabiber koyun karıştırın calkalayin gargara yapin kesilecegini goreceksiniz ilk basta mide bulandirabilir gecmesini istiyosaniz aldiris etmeden hirs yapip calkalamaya devam edin tabi en kesin cozum doktor ama bayram öncesi en etkili cozum bu…

 105. Disim cok agriyor macun denedim ama faydasi az bisey oldu. Yüzüm hep sis oldugu icin cekmiyorlar. Acaba sisligi indirecek yontemler varmi .

 106. O kadar ıkınıyorum ki biraz daha ıkınsam sıçıcam artık ama geceyi o acıyla geçiriceģinize musluğa gidin 1bardak su alın soğuk olsa iyidir onu alın 1yudum mesela ağzınızda bekletin ısınıncaya kadar anlık ağrı geçiriyo ben şu an bi 20 bardak felan kullandım

  1. Disimdeki dolgu dustu acayip agriyokanal tedavisi lazm butun yorumlari okudum agri hafifledo

 107. Bi kaç zeytini ağrıyan dişimin üzerinde çiğnedim ve beklettim. Denemeye değer ağrı sızı neredeyse kalmadı a dostlar. Herkese acil şifalar dilerim.

 108. Arkadaşlar size çok geçerli bir yöntem söyliyeceğim derin ve sert bir şekilde nefes alıp verin yapabildğiniz kadar ne denediysem geçmeyen ağrım bu şekilde gerçekten geçti 3 saat içinde 5 tane ağrı kesici içtim tık yoktu. Umarım işe yarar

 109. Dişin mi var derdin mi var kardeşim hepsini çektirip kurtulalim 1 haftadan beri dağın basinda hayatim kaydi

 110. Arkadaşlar ben kanal tedavisi oldum 1 ay geçti acayip sızlıyor çürük varmışçasına ağrıyor nden?

  1. Dislerde sinirler oluyor onlari almadan kanal tedavisi yapildigi zaman bir kac ay sonra agri yapabiliyo tatlim Allahim acil sifalar versin hepinize insaallah …ben hepiniz icin dua ettim rabbim kabul ederse…

 111. azi disim oyuk bayagi oyuk igneyle temizledim bi dis macunu bastim oraya biraz hafifledi burdada bi kanal tedavisu dolgu 300 tl

 112. Arkadaşlar Arveles isimli ağrı kesici okadar etkili ki 3-4 dk içinde o cehennem acısı ağrı tatlı bi ağrıya dönüşüp yok oluyor tavsiye ederim!!

 113. Gin vodka raki ne varsa pamuğa damlatın dişin üstüne beş dk bekletin bişey kalmıyor baktınız yemedi iki duble vurun kendinize gelirsiniz

 114. Disim kirildi. Disten cok fazla muzdarip oldum simdiye kadar. Ama ben. Boyle agri gormedim.
  Tuzlu su,sirke gargara dua sarimsak karanfil agri kesici…
  Listerine agiz gargarasi. inanilmaz bir sekilde. Aciyi kestigini farkettim.
  Az once yorumlarda da gordum. Dis dr.olan bi arkadas onermis. “2 kez disinizi fircalayin ve listerine ile gargara yapin. Kesin cozum diye”.
  Gercekten listerine kesin cozum.
  Cok sukur dunya varmis.

 115. DİŞİMDE BOŞLUK VAR HAVA ALINCA SIZLIO ÇOK ACIYOR TUZLU SUYU DENEDİM 1 2 SAATLİĞİNE GEÇİRİYOR NE YAPİCAM ?

 116. Dişim cok ağrıyor elmacık kemigime vuruyor ağrı yı beynim de hissediyorum lütfen yardımcı olun

 117. En iyi agrı kesici zeytin yapragıdır biraz cine sonra agrıyan dişin ustüne koy 2 dakka ya keser bihiznillah

 118. Rakıyla ağzınızı çalkalayın ama sakın yutmayın. Sonrada sakız çinleyin çürük dişinizin üzerinde.

 119. merhaba arkadaşlar.ben diş ağrısını çok çok iyi bilirim.size önerim şudur:sarımsak 1 diş alın dişinizin üzerine koyun yatmadan tabi,10-15 dk ya geçer artık 10-15 dk beklemek size kalmışş 😀 merak etmeyin geçiyo bende inanmam böyle şeylerin geçirdiğine ama ciddiyim geçiriyor.ama sonra doktoro başvurun yani her zaman sarımsak geçirmez diş ağrısını 🙂 ve iyi şeyler düşünün inşallah geçer size dua ederim geçmesse diş duasını yaparsınız ALLAHA güvenin :*

 120. Cataflam diye kırmızı bir hap var tam diş düşmanı anında Ağrı’yı kesiyor 24 saat etkisi var alın bana dua edersiniz dişim ağrımadığı halde bile evde bulunduruyorum olması gereken bir şey

 121. 3:30 saat ağladım bir kaç bişey denedim geçmiyo lütfen geçmesi için tavsiyelerinizi alayım

 122. Karanfil,zeytin,kaynatılmış maydanoz suyu bunlar geçici olarak hafifletir ama en etkilisi (çürük diş için); Kuru ceviz içini dişinizin çürük kısmına yerleşecek kadar koparıp toplu iğneye geçirin sonra cevizi çakmakla veya ocakta yakın siyahlaştığı zaman söndürün ve hemen çürük dişin üstüne koyup dişiniz ile sıkıştırın çıkan ses sizi korkutmasın 🙂 yarım dakika kadar bekletin anında rahatladığını hissedeceksiniz. Tabi bu işlemi dişinize yerleştireceginiz zaman bir yardımcı ile yaparsanız daha sağlıklı olur yoksa damağınızı falan yakabilirsiniz 🙂 bu işlem sizi en az bi hafta idare edecektir 😉 Not : Eski dönemlerde kullanılan bir yöntemdir. Unutmayın ki geçmişte macun kullanılmıyordu doğal yöntemler vardı.zamanla unutuluyor bunlar. Geçmiş olsun.

 123. Arkadaşlar kesinlikle alkol için agriniz felan kalmıyor dişimin ağrısı yüzünden alkolik oldum

 124. Yanan sigaranin ates olan yerine toz seker dokün dumanini Burnunuza cekin aninda kesecektir

 125. Allah aşkına arkadaşlar bir anda dün osaat akşam 9:30 gibi olan ağrı ön ve onun yanındaki dişimde oldu uyuşuyor gibiydi neyse geçer dedi yatarkende ağrıyordu (sabahcıyım ve öğrenciiym yani) uyudum sabah yeniden ağrıyamaya devam etti zaten okulada geç kaldım falan derken okulda çok pis şiddetli ağlıdı her kafamı koyduğumda fark etmeden gözlerim yaşarmıştı kafamı ekscektim nerdeyse o derece kötüydü eve geldim bir sskainleşip hap falan içtim işe yaramadı internetten ödevi falan bırakıp araştırdım sonra dişime değdirmeden birşeyler yiyip içmem lazımmış onu öğrendim falan derken biraz hafifledi gibi ama hala aynı zonkluyor hala ve ağrıyor artık ağzımın sağ kısmı full ağrıyor hatta yanağıma gözüme ve başıma bile vurdu baya kötü ama ağrısı azaldı gibi gbi mi ne zaten dişimde 2 tane siyah leke var küçük çürük mü ne bilmiyorum bir ağrı yandaki 2 dişimede yansıyor malesef ilaç alcak babam ama hangi ilaç tam olarak bilmiyorum inşallah iyi gelir ve kanal tedavisi bir durum değildir :’)

 126. Sabahtan beri dışımda çok agriyo kanal tedavisi yaptırmıştır 1.5 sene önce onun yanındaki disim onada ağrı yapıyo hatta şu an kulağıma kadar gelmiş durumda ağrı dislerimide fırçaladım naptiysam geçmedi acil yardım lütfen çok kötü bu agriiii

 127. Zeytin ise yariyor. Birde ağrı kesici arveles hemen etki ediyor fakat 1 2saat sonra yine aynı.

  1. Merhaba. Ağrı kesiciler ve diğer yöntemler geçici çözümlerdir. Ağrının tekrarlamaması için ağrıya sebep olan durumun ortadan kaldırılması gerekir.

 128. Şu an diş agrım yüzünden sol kulagımdan resmen agrı sızı akıyor hatta fışkırıyor ???? lütfen yardım delirecem

  1. Bu gibi durumlarda en yakın acile başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Evde zaman kaybederek bu ızdırabı çekmenize gerek yok. Bir yakınınızdan rica edin sizi en yakın acile götürsün. Üstelik diş ağrısı çok şiddetlidir ve ağrı şoku riski taşır.

  1. Bir yakınınızdan rica edin sizi en yakın acile götürsün. Bu ağrıyı gece boyunca çekmenize gerek yok.

  2. Çok haklısın ağrıdan uyuyamıyorum saat 03.13 şu an başımı duvarlara vurasım var

  1. 7aylık hamıleyım azı dışım cok kötü Şuan saat gece 3napabılırım doktor tedavı yapmıyo

 129. Arkadaşlar benim dolgulu dişim dün geceden beri ağrıyor bildiğiniz etkili bir yöntem var mıdır ?

 130. Soylediniz hepsini yaptim sogan suyu karanfil yagi zeytin fircalamak tuzlu su tuzlu sirkeli su sigara dok torada gittim cekmiyo verdigi ilaclar hic bi ise yaramiyo baska bi onerisi olan var mi kesin cozum.

 131. Arkadaşlar bende 5 aylık hamileyim zeytini dişime böldüm koydum bütün bildiğim duaları okudum Allah’a şükür geçti

 132. Bu neee ölüyorum ilk disimi fircaladim sonra dua sonra agri kesici ve tuzlu su geçti yarim saatte tekrar başladı zaten normal dis ağrısı öldürüyor insani bide 20 lik dış cikti daha kötü resmen geberdim

 133. Allahim Sabahtan Beri Ölüyorum Lütfen Bir Sey Bir Çözüm SöyLeyin Dişime Parol Koymaktan Başka Bir Sey Yapamiyorum Kesin Bir Çözüm Söyleyin Lutfen daha 13 Yasındayim

  1. Merhaba. Ailenden birinin seni en yakın acile götürmesini öneririz. Acilde sizi sabaha kadar idare edecek bir çözüm üretirler. Sabah olduğunda da ilk iş bir diş doktoruna gidin. İnternetten veya çevrenizden duyacağınız yöntemlerle sadece geçici çözümler bulabilirsiniz. Ağrı sebebi ortadan kaldırılmadan (doktor tedavisi ile) bu ağrı belli aralıklarla tekrarlar.

 134. Gecenin 05:23 u iki gecedir böyle intahap var dişimde antibiyotik iki gündür iciyorum bi fayda goremedim ağrı kesicim günde iki kez yetmiyor cildircam yok böyle bi ağrı intahap kuruduktan sonra dişim sökülüp alincak gene en iyi hafifletici siyah zeytin koymak

 135. Disimin içi boş yani delik delis disim 7aydir ağrıyo saat 04:44 napmam lazım acil onerin

 136. Ya arkadaşlar disimin ağrısı kulağıma vuruyor uyuyamiyorum ne yapmam lazım lutfen Cvp yazin

 137. Öncelikle selamun aleykum ALLAHIM sizden razı olsun peygamber efendim MUHAMMET MUSTAFA S.A.V dua sı ile diş agrım kesildi saolun

 138. Diş agrisi iyidir gunahlara kefarettir
  Agriyi cekinki benim gibi gunahlara kefaret olsunn en azindan disiniz degeri
  Bilirsinniz amk

 139. Arkadaşlar nane ile zeytini karıştırın yani ezin agiryan disnize hafif bastırın ustunde kalana kadar acısı diner

  1. en yakın acile gidin sizi yarın sabaha kadar idare edecek bir çözüm üretsinler. Aksi taktirde gece sizin için çok zor geçecektir. Sabah da ilk iş bir diş doktoruna gidin. Yapabileceğiniz en iyi şeyin bu olduğuna emin olun.

 140. Arkadaşlar benim gibi soğuk su ile dişinizi çalkalamayın acı 0 a iniyor ama bıraktığınız an en kötü acıya mağruz kalırsınız
  Size önerim ağrıyan dişinizi 2 kere hafifçe bastırmadan fırçalamanız
  bunları yaptıktan sonra koltuğa yatın yumuşak bi yastığa ağrıyan dişinizin tersine yüzünüzü yaslayın ve uykuya geçiyormuşsunuz gibi yapın benim ağrım 5 dk içinde %50 azaldı sonra yok oldu şu an %5 ağrı vardır ama bu beni rahatsız etmiyor
  Allah yardımcınız olsun şifalar versin inşallah

 141. Arkadaşlar şuan saat 02.57 itibariyle yazıyorum 3 gündür gece gündüz ağrısını çekiyordum almadigim ağrı kesici kalmamıştı suan ağrısı yok Rastel 25 mg içtim deneyin farkı göreceksiniz Yeni bir ilaç Rastel 25mg

 142. Arkadaşlar ağrıyan disinize yanan sigarayı sevdiğin hemen sistemi sinirleri alıyor

 143. Normalde agrimayan disim bir anda zonklamaya basladi.zeytin denedim işe yaramadi.tuzlu su denedim saniyelik fayda gösterdi.saat 4.30 oldu ama hala dayanilmayacak agri var.duq okudum geçmedi. Kerpetenle dışimi sokesim var o kadar.uyumaya calistim olmadi.karanfil evde yok.sigara denesem gecer mi acaba bi o kaldi denemedigim

 144. Bu nasıl bir acıdır alkole tövbe ettim bu acı aşk acısından da beter alkol aldıracak bana son demlerdeyim ooofff of…..

  1. Ramazan bey size tavsiyemiz en yakın acile gitmeniz. Sizi sabaha kadar idare edicek bir çözüm üretsinler ve sabah ilk iş bir diş doktoruna gidin. Eğer karanfil yağı bulabiliyorsanız en etkili çözümlerden biri de karanfil yağıdır. Sabaha kadar bu şekilde beklemeyin. Sizin için çok zor bir gece olacaktır. Sabah da diş ağrınız geçse bile mutlaka doktora gidin. Ağrının sebebine yönelik tedavi uygulanmazsa ağrınız sürekli tekrarlar.

  1. en yakın acile gitme tavsiyemizi göz ardı etmeyin. Ya da karanfil yağı çözüm olabilir.

 145. Karanfil yağını pamuğa döküp ağrıyan disin üzerinde bekletin . Bi süre sonra uyustugunu ve ağrının kesildiğini göreceksiniz . Benim 20 lik dislerim çıkıyor ve onun önündeki kanal tedavisi yapılacak olan dişe baskı yapiyordu . Diğer yapılanları bilmem ama karanfil yağı gerçekten rahatlattı beni rahat uyku uyumami sağladı . Tavsiye ederim .

 146. discilerin kullandigi VEMCAINE fis fisi var dis cekmeden sikilan bile gecirmedi bee…bu aci cig kofteden bile fenaaaa….allahim sana geliyrum daaaa

 147. bütün tibbii ilaclari denedim…ve de butun kocakari ilaclarini denedim ama olmuyo…!!!! son çare duvara sağlam kafa atmak heralde..ne dir bu yavvv

 148. Zeytin iyi geliyor diyorlar ama ben bir türlü yapamadım zeytini yiyorum ağzıma atınca 1 kilo zeytin yemişim

 149. Yaniniza bi sise tatli su alin . agziniza suyu alip calkalayin geciyor .Ben 5 dk de bir yapiyomm.Insallah gecer Allah banada herkesede sifa versin

 150. Diş Ağrısı geçmeyen bir agridir. O yuzden gecici yontemler bulmak gerekiyor. Ağrı kesici bir yöntem evet ama bende soguk kompleks etkili oldu. Buzlari bir bezin icine koyup agriyan disime koyuyorum cok can yakiyor ama etkili bir yontem. bir kaç saniye fena halde acimasina izin verirsen 10 dk rahat ediyorsun..

 151. Ne apranax kaldı nede antibiyotik hepsini denedim gecmiyorr gecmiyorr ölüyorum agridan.gündüz hic bir sey yoktu 2 saat önce bi basladi agri bide bi anda şişti napcam bilmiyorum

 152. zeytin koy diyen arkadaşım allah senden razı olsun her fırsatta sana dua edicem bu gece beni 4 saat süren bi ağrıdan kurtardın birbirinin peşi sıra 4 ağrı kesici içtim (3 arveles 1 mazejik) senin sayende geçti çoooook sağol

 153. Dişim çok ağrıyor idi. Yukarıda bahsedilen duayı okudum, dişim geçti fakat çişim geldi. Nolur bi yardım edin muhteremler

 154. Arkadaşlar sürekli ağrı kesici içmeyin ben içtin ve hastanelik oldum ve komaya girdim o yüzden fazla denemeyin genellikle doğal şeyler deneyin

 155. baş diş vucüt ağrıları günah silermiş benim dişim ağrıyor çoook günahım varmış demekki yöntemler sadece hafifletti geçirmedi hayırlı şifalar

 156. Arkadaslar cogu seyi denedim disimle ilgili ama son iki gundur var. Ve agrinin hangi disim oldugunu bilmiyorum geziyor surekli sag tarafimda. Sirkeli su tuzlu su denedim zeytini denedim apranax vermidon hepsini denedim olucak gibi degil ne yapmaliyim

 157. Eşimin ağrıyan dişine zeytin koyduk ağrının geçmesini bırak uykuya bile geçti.Allah razı olsun

 158. Bir haftadir disim agriyordu iki gundur cok siddeyli yuzum balon gibi oldu sislikten zeytin koydum simdi insallah etkisi olurda gecer artik bu agri

 159. Arkadaşlar gecenin bir yarısıydı ve evdeydim.Azı dişimde çürük vardı ve bir parçada kırık.O kadar şiddetli ağrıyordu ki, resmen yalvarıyordum dişime ağrıma diye.taki şu 3 şeyi yapana kadar;
  1-Fırçalamak
  2-Tuzlu ılık su ile gargara
  3-Karanfil
  30 saniye içinde sıfır acı.Doktor gibi hissettim kendmi 🙂
  Sizede geçmiş olsun korkmayın ağrıdan doğal çözüm bu.

 160. Gerçekten çok iyi geldi dişim çok ağrıyordu dediklerinizi yaptım gerçekten geçti allah razı olsun.

 161. Disim delinmis bir haftadir aci cekiyodum randevu aldim hastaneden ama daha bir hafta sonraya yer bulabildim ne yapabilirim diye nete bakiyim dedim ve allah razi olsun dediklerinizi uyguladim ve aci falan kalmadi cok sukur rahatladim dis agrisi ne illet bisey ya disimi fircaladim tuzlu suyla gargara yaptim ve kirik olan agrili disime karanfil bastim ilk agri oldu siddetli ben iyice bastirdim ve bir sure sonra uyustu agzim suan sifir aci rahatladim.

 162. Arkadaslar eski bir yontem bulguru haslayin bir kasik disin olduğu yere koyun ağzinizda bekletin

 163. Hamileyim ve ilac kullanamiyorum disimide cekmiyorlar ama Allaha dua etmekten baska carem yok aglayarak dis agrisi cekiyorum

  1. Hekiminizin bilgisi dışında kesinlikle herhangi bir ilaç, bitkisel ürün kullanmanızı veya herhangi bir uygulama yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

  2. Öncelikle ALLAH hepimizin yardımcısı olsun Fatma kardeşim bende diş ağrısını çok çektim ve halen çekmekteyim dişlerim ameliyatlik bir durumda .Fakat senin durumun biraz riskli olduğundan ilaç kullanamiyosun gebelikte anne yeterince protein almazsa bebeğin ihtiyacı olan protein anneyi disinden ediyor ilk cocugumuzda eşim protein eksikliği yaşadı 2 dişini kaybetti .2.cocukta ise haftanın 4 gününü balık yiyerek geçirdi .Süt, yumurta ,balık ,yoğurt,sebze, (diş macunu olarakta elmalı diş macunu) kullanmanızı tavsiye ederim rahatlatıcı etkisi vardır geçmiş olsun.

 164. Zeytinnnnnn koyunnnn ve 5 dk bekleyin sonuc mukkeml.vallhi de billahide Allah razi olsun onu diyenlerdenn

 165. Kardesim yukarida bi dua vermissin sadece onu okudum ama kalpden inanarak okudum yemin ediyorum 1dk sonra kesildi.. sizde okuyun ama inanarak okuyun

 166. 2 tane apranax 1tane dolerex içtin geçmedi ılık su ya tuz sirke karabiber döküp karıştırın 5 dakida geçer bende işe yarıyor

 167. Arkadaşlar sabah girdim diş ağrısı için bu siteye
  Tavsiyem çürükse çektirip kurtulun

 168. Dişim ağrıyor şu an, denemekte fayda var.Soğan can acıtıyor mu? Şişti galiba nöbetçi hastane (diş doktoru)var mı?

 169. Arkadaslar uzun zamandir dis agrisi cekiyorum her agrikesici ictim banamisin dememeye basladi burda okudum siyah zeytini denedim ve hemen kesti.mutlaka deneyin

 170. Burada söylenen çözümler insanın yapısına göre farklı farklı işe yaradığı görülüyor. Mesela kimine zeytin iyi gelmiş kimine gargara kimine markasına göre ağrı kesici. Boşuna dememişler diş ağrısı kabir azabı diye.. Benimde çok şiddetli ağrım olunca belirli aralıklarla 2 majezik ardına 1 arveles atıyorum..Tabi uyumaya yakın zamanda sabaha kadar rahatça uyuyorum.

 171. Saat 5.10 oldu hayla uyuyamadim evde ne majestik bitti zeytini denedim olur belki diye bakalim ne olucak ama diş doktoru olursam yani nasip olursa forumdaki herkezin sorununa yazmak isterdim ? diş ağrısı çekenlere allah yardimci olsun çok kötü birsey.

 172. arkadaslar kanal tedavisi olacaklar yada dişi çok ağrıyanlar ben gibi kafanızı dağıtın bilgisayar oynayın mesajlaşın iş yapın ama boş durmayın dişim ağırıyor bu gün rapor aldım karne gününe kadar evdeyim bunları yapın kanınız kıpırdasın hatta çıkıp spor yapın yararı olur merak etmeyin

 173. Alt Üst Hepsi agırıyor saanki Affet Allahım Agırması Bir Şey degil Bi Kusur İşlediysek Affet Şifa ver Bütün Bu Sıkıntıyı cekenlere

 174. Benimde coo kotu agiriyir disim ama tuzulu su fwlan benimkini cozmuyir ben bi parol aliyorum 5saat etkili tabi yatarken aliyorum bide uyanincaya kadar rahat deneyin

  1. Editör: Doktor tavsiyesi ve kontrolü dışında ilaç kullanımı kesinlikle doğru değildir. Buradaki yorumlara göre ilaç kullanılmamalıdır.

 175. Yav arkadaş ne majeziki ne arvelesi ne apranaxı benim diş demekki sizinkinden kat be kat daha çok ağrıyor bunu anladım. 4 tane arveles üstüne 2 tane majezik üstüne 2 tane gripin(ağrı kesici) içtim tık yok. Gittim apranax aldım 4 tane de ondan salladım gene yok. Midem delinecek valla. Saat şu an sabah 7:30 uyku uyutmuyor namussuz diş.

 176. Arkadaşlar benimde disim çok kötü sabahın 4du ve bn hala yatamadim ama sabah ilk olarak yapacam şey yaş ağacın kabuğunu oyup onu bir güzel kaynatip bir hatfa ver hergün üç öğün kadar ağzımda gargara yapicam bir arkadaşım tavsiye etti kesinlikle kullanmanzi tavsiye ederim çünkü kullannan arkadaşlarımın dişleri birdaha hiç agrimadi inşallah banada öyle olur şimdiden herkese acil sifalar diliyorum rabbim büyüktür ..hiç bir duayida geri cevirmez ..

 177. O…… hastanesinde iki kanal tedavisiyle dolgu yaptırdım onlar sonra iltihap oldu bide dolgularım üst damağımdaki en arka dişler yanlarındaki dişlere iltihap vuruyo altta da bitane dışım çürük onun ağrısı da yanağımı şişirdi çok kötü ağrı yapıyor Allhıma çok dua ediyorum İNŞALLAH çabuk geçer.herkeze geçmiş olsun.

 178. Dün misafarlikteydim dışım ağrıyor diye hap istedim bir gargara verdi bir defada kesti ismini öğrenip yazarım buraya dişine bakmayan en büyük hayvan insanoğludur ağrısı dehşet zeytin de kesmediiii Dışımë bıraktığım zeytini yiyip duruyorum yaw

 179. Zeytin giderdi ya allah razı olsun size diğerlerini denedık 1-2 dkk agrıyı kestı dığerleride 5 dkk kesti ama zeytin direk kesti bir dua edince oh mis

 180. Güzel herkese öneriyorum kesinlikle ben hayatta hiç birşeye yorum yapmam helal olsun Allah ne muradın varsa versin…???

 181. Vallahi arkadaşlar saat iki buçuk oldu dişim çok agrıyodu bildiğim bütün dua ları okudum bes on dakikaya geçti sizde deneyin derim

 182. Siyah zeytin diyenler allah bin kere razı olsun kafamı duvarlara vuruyordum zeytini koydun iki üç dakka sonra aqrım qeçti tabi duayı da okudum…

 183. Allah herkezden ragzi olsun oluyorum sandim cok agriyordu herkeze oneririm (siyah zeytinn)??

 184. Arkadaşlar ben dua ettim geçmedi. Bekledim biraz geçsin diye yine geçmedi. Sonra tüm peygamberlerin isimlerini saydım geçti. Özellikle musada ağrının epey bir hafiflediğini hissetim. Teşekkürler hepinize

 185. Anamm anammm dişiiimmm beynime vurdu kulaklarimda eslik ediyor zeytin koydum gecti 5 dk sonra tekrar başladï agri dr agri varken tedavi olmaz deyip ağri kesiciyle yolladi yahu agri kesicide bir ise yaramiyooouurr anammm disimmm

 186. Arkadaşlar yorumlarin hepsini okudum dua ettim zeytin koydum ağrı kesici aldım tuzlu suyla gargara yaptım hangisi ıyi geldi bilmiyorum ama şuan rahatım tsk ederim

 187. bu sayfaya yapılmıs bütün yorumları okudum hepsini denedim etmedi 2-3 katını yaptım ardı arkasına ağrı kesici antibiyotik attım gecmedi….. son care atalarımızın yaptıkları…. bi 35cl rakı aldım pamukla dişimin üstüne koydum gerisini de içtim sabah fişek gibi kalktım… ağrı yok sızı yok 🙂 rahat uyudum gecede….

 188. Merhaba az önce dişimin agrısmasından dolayı bu sayfaya geldim. arkadaslar anlık cözüm sogan suyu 10 dakika önce agrimdan uyuyamıyordum sogan suyu denedim allaha sukur birsey kalmadı.

 189. Arkadaslr nasıl yani zeytin??
  Yeşil zeytin mi bide dalından fln mi koparıp bastırcaz dişimize yoksa bildiğimiz evde yediğimiz zeytin mi???…

 190. arkadaşlar hepsi çok iyi öneriler hepsini deniyorum benimde bi tavsiyem var caybardağının 4te 1 i kadar su koyun içine yarım çay kaşığı şeker yarım çay kaşığı tuz yarım çay kaşığı karbonat varsa 4-5 damla limon yoksa limon tuzuda olur. denemekte fayda var

 191. Hepsini denedim içmediğim agrı kesici kalmadı sağlam diş ne diye agrır ki delircem

 192. Dişinol ilacı var onu alın tadı çok kötü ağız kokusu yapar hafif yemk yerke sıkıntı çıkarabilir ama bi kulak temizleyici yardımıyla ağrıyandişin diş etine bastırın acıtır ama etkili 🙂

 193. Ya hiç biri ise yaramadı dr.da gittim ilaç da yazdi 5 gundur kullaniyorum faydasi yok allahim sen yardim et bana ve butun dis agrisi cekenlere amin.gözüm yerinden çıkacak sanki o derece oluyorum

 194. Psikolojik mi değil mi bilmem ama ağrıyan tarafla siyah zeytin yiyince geçti ağrı.

 195. Ölüyorum bu nasıl bir ağrı Allah’ım, bütün bu söylenenleri deneyeceğim geçmezse var ya bedua edeceğim haa, oyyy anaaamm oyyyyyy ???

 196. Ben 13 yaşındayım ve disum çok ağrıyordu bu yöntemler super!!!!!
  Bunu yazandan Allah Razi Olsun ??

 197. Yemin ediyorum böyle bir acı yok allah düşmanımın başına gelmesin ağrı kesicisiz yapamaıyorum sabahlara kadar uyuyamıyorum ağlamaktan göz pınarlarım kurudu yeter artık ALLAHIMMMM

 198. zeytini söyleyenden ALLAH razı olsun…3 gündür ağrıyordu…1 taneyi üzerinde çiğneyip beklettim çok iyi geldi

 199. Dünden beridir sizlerde biliyorsunuz ve çektiniz de felaket bir ağrı vardı dişlerim de…Ne varsa yaptım zeytin, gargara,alvares midir apranax mıdır,, hepsini kullandım fayda etmedi. Bir arkadaş bir ilaç tavsiye etti bana dua edersin dedi..İnanırmısınız yemekten sonra kullandım 45 dk içinde ağrıyı kesip attı…4-5 saatte etkili, tekrar başlayınca aynısını yaptım şuan çok rahatım. İlacın ismi Kalidren birde bunu deneyin..Kesinlikle yemekten sonra çok etkili oluyor birde sigara felan içmeyin

 200. Zeytini söyleyenden Allah razı olsun. Zeytinin çekirdeğini çıkarıp dişimi kaplayacak şekilde bastırdım birde 5-6 kez duayı okudum. Ağrım yok oldu. İyi geceler herkeze.

 201. Arkadaşlar ilaçtan kat ve kat bir öneri bir adet sülük eğer mideniz kaldırıyorsa atın ondan sonra dis ağrısından eser kalmaz.

 202. arkadaslar dıs agrısı bır anda vurur o yuzden duvarları yumruluycak sekılde oluruz bende curuk dısımden cektım aynı problemı sıze en mantıklık dogal bır ılac soylıyım SARIMSAK sarımsagın her tarafını kes ve ıc kısma tarafını dıs ve dıs etının ustune bırak 5 dakka yakıcak orayı ama 5 dakıkadan sonra butun agrılar hafıfleyıp unutucaksınız sızı 3 5 ay goturur ondan sonra gerekenın neyse yapılması onu yaptırın dıs agırıs cok ZOR

 203. KESIN ÇÖZÜM
  Ağrıyan dişini sıcak havya ile o dis etinin ağrıyan yerini yapın benim dis iltihap kapmış ve oradaki çürük etleri havaya ile yaktım çok iyi geldi ama sıcak oldugu için ağzınızı yapabilirsiniz dikkat edin

 204. eczanede çalışıyorum benimde dişim ağrıyor eczaneden DİŞİNOL İsteyin ve agarayan yere pamukla sürün sürdüğünüz yer 10 saniyede uyuşur…:D